Rýchlo a Zbesilo 9 vo vesmíre? Režisér sa vyjadril ohľadom tohto nápadu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pri sérií Rýchlo a Zbesilo sme si už prežili poriadne psiny. Prvé tri diely boli parádne, väčšinou šlo iba o pouličné závodenie a vystrelených projektilov bolo naozaj len minimum. Štvrtý diel sa ešte stále dal prekusnúť, no celá séria už pomaly menila smer. Od piateho dielu je to už iba naozaj čistokrvná akčná jazda, kde je závodenie až na druhom mieste. Všetko to začalo krádežou trezora, prešli sme si cez Dominicove Supermanovské schopnosti, drony, rotačné gulomety, no a potom prišiel na radu ôsmy diel. Ten to už zobral do naozajstných extrémov, videli sme Hobbsa odtlačiť torpédo holými rukami, Deckarda Shawa lietať na jetpacku a mnoho iných sránd.

Rýchlo a Zbesilo 8 recenzia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Rýchlo a Zbesilo 9 vo vesmíre?

Taktiež nekončená pristávacia dráha, skákanie autom cez budovy a podobne, boli len začiatkom. Pri Rýchlo a Zbesilo by nás už naozaj nič neprekvapilo. Po posledných filmoch je teda v Hollywoode podareným vtipom, že pomaly sa postavy z tejto série dostanú do vesmíru. Nedávno robil portál Screenrant rozhovor s režisérom poslednej časti, F. Gary Grayom, kde sa k danej téme vyjadril.

“Vesmír? Počúvajte, pri tejto sérií by som sa neriadil ničím. Keď čítam “ponorka”, poviem si OK, všetko je možné. [smiech] Nikdy neviete. Zatiaľ som neprečítal “Dom na Marse” ale opäť, proste nikdy neviete.

Ako sami vidíte, režisér nič nevyvrátil. Avšak je jasne vidieť, že mu nechýba sarkazmus a ani zmysel pre humor. Myslím si, že on sám na tom nieje až tak zle, aby poslal Rýchlo a Zbesilo do vesmíru. Možno by to však bolo aj dobré, pretože sa bojím, čo zas vymyslia nabudúce… Séria je už dávno mŕtva a tak môžeme očakávať len ďalšie a ďalšie výmysly, na ktoré sa aj tak prídeme zabaviť do kina. Od toho sú predsa tieto filmy produkované…

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah