Séria Rýchlo a zbesilo dostane animovaný seriál od Netflixu! Príbeh sa zameria na Domovho bratranca!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmové štúdio Universal trhá asfalt na striebornom plátne už skoro 20 rokov. Medzi ich najúspešnejšie série totižto patrí práve Rýchlo a zbesilo, ktoré nám dodnes prinieslo neuveriteľných osem častí. Samozrejme, Hollywood v tejto franšíze nevidí nič iné, ako jednu veľkú dojnú kravu na peniaze. Snažia sa z nej vyšťaviť maximum, a práve preto uvidíme už budúci rok vôbec prvý spin-off tejto série – Vlastný film Dwayne „The Rock“ Johnsona (Luke Hobbs) a Jasona Stathama (Deckard Shaw). Deviaty diel teda uvidíme až rok na to, čo naozaj naštvalo Tyrese Gibsona (Roman Pierce), ktorý sa s The Rockom pustil do sporu. Verejne dokonca prehlásil, že si v deviatej časti nezahrá, pokiaľ tam bude aj Dwayne.

rýchlo a zbesilo dostane animovaný seriál
Zdroj: yahoo.com

Rýchlo a zbesilo dostane animovaný seriál!

Tento obrovský obnos peňazí však štúdiu stále nestačí, a preto univerzum Rýchlo a zbesilo plánuje expandovať do ďalšieho smeru. Na televízne obrazovky totižto príde animovaný seriál Rýchlo a zbesilo, ktorý sa bude vysielať na Netflixe! Animák bude súčasťou niekoľkoročnej dohody, ktorá pretrváva medzi Netflixom a štúdiom DreamWorks Animation. Táto dohoda zatiaľ funguje päť rokov, pričom bolo vydaných 14 seriálov (Trollhunters od Guillerma del Tora, All Hail King Julien, …). Animovaný seriál bude vôbec prvou časťou expanzie, ktorá streamovacej platforme dovoľuje adaptovať filmy z knižnice štúdia Universal – A práve medzi ne patrí aj Rýchlo a Zbesilo.

Príbeh animovaného seriálu sa zameria na postavu Tonyho Toretta, presnejšie bratranca Doma (Vin Diesel). On a jeho kamaráti sú regrutovaní vládou, aby infiltrovali elitnú závodnú ligu pre zničenie kriminálnej organizácie, ktorá chce svetovú nadvládu. O výkonnú produkciu sa postarajú zvučné mená ako Vin Diesel, Neal Moritz a Chris Morgan. Showrunnermi a zároveň výkonnými producentmi budú Tim Hedrick (DreamWorks Voltron Legendary Defender) a Bret Haaland (All Hail King Julien). Vyzerá to teda tak, že je animovaný seriál v dobrých rukách a nám neostáva nič iné, než  sa tešiť!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -