Auto Vina Diesela je pri extrémnom závode v plameňoch – nový klip z filmu Rýchlo a Zbesilo 8 nám dokazuje, aký bude šialený!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Filmová séria Rýchlo a Zbesilo je jednoducho šialená. Zo začiatku išlo o jednoduché filmy o závodení. Postupom času sa po 16 rokoch a siedmich filmoch filmová séria premenila na extrémne akčnú sériu s chaotickou časovou osou. Výplň tvoria kaskadérske kúsky tak šialené, že sami seba sa pýtame, či bude budúce pokračovanie obsahovať vesmírnu bitku.

Rýchlo a Zbesilo 8 (The Fate of the Furious) bude jeden z najviac šialených filmov vôbec

Najnovší diel, nadchádzajúci The Fate of the Furious (Fast 8) od režiséra F. Gary Graya je plný adrenalínovej akcie. V traileroch sme mali možnosť sa pozrieť na sekvencie, v ktorých sú autá rozbíjané, hromadne ovládané a niekedy sa aj zdá, že získali schopnosť lietania. Ako sa premiéra očakávaného filmu blíži nás chce štúdio Universal na snímku navnadiť šialenými klipmi. 

Nový z týchto klipov je vskutku niečo, čo stojí za pozretie. Pouličné závody sa postupom času určite od základov zmenili. Presvedčte sa o tom na vlastné oči v minútovom klipe (po ňom nasleduje trailer):

Ako sa zdá, scéna je z úvodu filmu, ktorý sa odohráva na Kube – tam sa znovu zoznámime s postavami vďaka ich večnej lásku ku pouličným závodom. Niečo sa však pokazí a Dom sa ocitne v horiacom aute. Náladu mu tu ale ani trochu neskazí a odhodlane mieri do cieľa. Ako sme sa dozvedeli z druhého traileru, sekvencia skončí tým, že Dom z auta vyskočí počas toho, ako letí priamo do mora.

Očakávania sú vysoké – marketing nás o tom iba uisťuje. Film sa do našich kín dostane už 13. apríla! Tešíte sa? Máte v pláne na Rýchlo a Zbesilo 8 zájsť do kina?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah