FilmyTrailery

Auto Vina Diesela je pri extrémnom závode v plameňoch – nový klip z filmu Rýchlo a Zbesilo 8 nám dokazuje, aký bude šialený!

Filmová séria Rýchlo a Zbesilo je jednoducho šialená. Zo začiatku išlo o jednoduché filmy o závodení. Postupom času sa po 16 rokoch a siedmich filmoch filmová séria premenila na extrémne akčnú sériu s chaotickou časovou osou. Výplň tvoria kaskadérske kúsky tak šialené, že sami seba sa pýtame, či bude budúce pokračovanie obsahovať vesmírnu bitku.

Rýchlo a Zbesilo 8 (The Fate of the Furious) bude jeden z najviac šialených filmov vôbec

Najnovší diel, nadchádzajúci The Fate of the Furious (Fast 8) od režiséra F. Gary Graya je plný adrenalínovej akcie. V traileroch sme mali možnosť sa pozrieť na sekvencie, v ktorých sú autá rozbíjané, hromadne ovládané a niekedy sa aj zdá, že získali schopnosť lietania. Ako sa premiéra očakávaného filmu blíži nás chce štúdio Universal na snímku navnadiť šialenými klipmi. 

Nový z týchto klipov je vskutku niečo, čo stojí za pozretie. Pouličné závody sa postupom času určite od základov zmenili. Presvedčte sa o tom na vlastné oči v minútovom klipe (po ňom nasleduje trailer):

Ako sa zdá, scéna je z úvodu filmu, ktorý sa odohráva na Kube – tam sa znovu zoznámime s postavami vďaka ich večnej lásku ku pouličným závodom. Niečo sa však pokazí a Dom sa ocitne v horiacom aute. Náladu mu tu ale ani trochu neskazí a odhodlane mieri do cieľa. Ako sme sa dozvedeli z druhého traileru, sekvencia skončí tým, že Dom z auta vyskočí počas toho, ako letí priamo do mora.

Očakávania sú vysoké – marketing nás o tom iba uisťuje. Film sa do našich kín dostane už 13. apríla! Tešíte sa? Máte v pláne na Rýchlo a Zbesilo 8 zájsť do kina?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár