Séria Rýchlo a zbesilo bude ukončená v štýle Avengers: Infinity War a Endgame, tvrdí Vin Diesel

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Koniec série Rýchlo a zbesilo sa pomaly ale isto blíži, no stále máme niekoľko častí pred sebou. Síce už to nie sú filmy o pouličných pretekoch, ale ako náhradu sme dostali úžasnú akčnú jazdu na popcornovú zábavu v kine. Tento rok nás čaká film Rýchlo a zbesilo 9, ktorý prinesie hneď niekoľko príbehových zvratov.

Hlavným protivníkom našej obľúbenej „rodiny“ bude herec John Cena ako Jakob Toretto, dávno stratený brat Dominica a Mie. No v prvom rade sa medzi živých vráti Han (Sung Kang), ktorý záhadným spôsobom prežil svoju smrť z filmu Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda. Premiéra je zatiaľ naplánovaná na 26. máj 2021.

Koniec série Rýchlo a zbesilo?

V priebehu minulého roka sme sa dozvedeli, že posledný desiaty film bude rozdelený na dve časti. To znamená, že nás v hlavnej sérii čakajú ešte tri ďalšie filmy. K tejto téme sa v nedávnom rozhovore vyjadril herec Vin Diesel a prezradil, že plány na takéto ukončenie série boli diskutované už skoro dekádu dozadu.

„…O tom sa vždy diskutovalo. Dokonca ešte späť v roku 2012, 2013, to bolo niečo, o čom sme Pablo [Walker] a ja diskutovali, skončiť pri desiatom filme.“

Plán na desať častí tak vznikol ešte pred smrťou Paula Walkera, ktorá okrem predstaviteľov otriasla aj celým svetom. Každopádne, rozdelená bude na dve časti, teda niečo ako Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. Vin Diesel ďalej tvrdí, že samotný Marvel bol určitou inšpirácou na takéto ukončenie.

„Vždy to znelo správne. A keďže som súčasťou aj Marvel franšízy, tak vidím tú možnosť, že keď máme toľko príbehu, tak ho môžeme ukončiť dvoma filmami. Bolo to niečo, o čom sme hovorili a stalo sa to skutočnosťou. Bola to naozaj úžasná, úžasná séria a vždy sme si predstavovali, že 10 bude rozlúčkou, finále, a o to sa náš príbeh teraz snaží.“

Rýchlo a zbesilo 9
Zdroj: screenrant.com

Misia vo vesmíre a vedľajšie filmy

Čo nás teda ešte čaká? Viac-menej môžeme počítať s tým, že sa v desiatej časti vydáme mimo planétu Zem. Návštevu vesmíru najprv načrtol scenárista a neskôr sa preriekla aj herečka Michelle Rodriguez, ktorá stvárňuje Letty. Už niekoľko posledných filmov nemalo problém búrať zákony fyziky, preto sa výlet do vesmíru zdá ako dostatočne uletený koniec.

Potom tu máme vedľajšiu sériu Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw, ktorá si vytvorila svoj vlastný príbeh a bude samostatne pokračovať. Aj keď by sme dali ruku do ohňa za to, že sa jej hlavné hviezdy Dwayne Johnson a Jason Statham ukážu aj v desiatej časti. Prekážkou môžu byť len určité nezhody, ktoré mal na pľaci The Rock najprv s Vinom Dieselom a neskôr s Tyrese Gibsonom. No a nakoniec sa už nejaký ten piatok diskutuje o čisto ženskej spin-off sérii, ktorá by mohla pokračovať po skočení tej hlavnej.

Tešíte sa, že séria Rýchlo a zbesilo prichádza do cieľovej rovinky? Alebo ste na tieto filmy ešte nezanevreli? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -