Neuveríte, ktorí dvaja herci sa pridávajú do série Rýchlo a zbesilo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Séria Rýchlo a zbesilo je tu s nami od roku 2001, pričom sa za tých 18 rokov naozaj stihla zmeniť. Z autičkárskych a závodných filmov sa stala akčná séria, ktorá aktuálne slúži ako dojná krava na peniaze pre štúdio Universal. Niektorých fanúšikov už síce stratili, no ostatní si užívajú poriadnu akčnú jazdu, ktorú nám nové časti prinášajú.

Do úplných extrémov to zoberie prvý spin-off film s názvom Hobbs & Shaw, ktorý nám predstaví nepriestrelného superčloveka s nadľudskou silou. Dúfame aspoň, že sa tieto nadprirodzené elementy nedostanú do hlavnej série a filmu Rýchlo a zbesilo 9. Každopádne, ktoré nové tváre v týchto filmoch uvidíme?

Posila pre film Rýchlo a zbesilo 9

John Cena
Zdroj: youtube.com

Je oficiálne potvrdené, že sa do hereckého kádru filmu Rýchlo a Zbesilo 9 pridáva bývala wrestlingová hviezda, John Cena (Bumblebee, Blokoti)! Jeho účasť vo filme potvrdil herec Vin Diesel prostredníctvom instagramového videa, v ktorom spomínal aj na jeho zosnulého kolegu Paula Walkera. Diesel nazval Cenu „ďalším vojakom pre bitku za pravdu,“.

Jeho obsadenie pravdepodobne súvisí s tým, že v tomto filme neuvidíme Dwayne „The Rock“ Johnsona. Ten mal pred nejakým časom určité nezhody s Vinom Dieselom ohľadom filmu Hobbs & Shaw, čo nakoniec vyústilo v jeho odchod. Deviata časť by sa mala začať natáčať už čoskoro a uvidíme ju už v máji roku 2020!

John Wick vo filme Hobbs & Shaw?

John Wick 3
Zdroj: youtube.com

Najnovšie informácie hovoria, že sa do univerza Rýchlo a zbesilo pridáva aj legendárny herec Keanu Reeves (John Wick, Matrix). Ten by mal mať podľa všetkého veľmi dôležitú úlohu v spin-offe Hobbs & Shaw! Síce zatiaľ nič nie je oficiálne potvrdené, no určité zdroje hovoria, že bude hrať záporáka.

Jeho úloha má byť veľmi dôležitá, no predstavený nebude až do konca filmu Hobbs & Shaw, alebo možno až v potitulkovej scéne. Reevesova záhadná postava vraj nejakým spôsobom súvisí so záporákom Brixtonom, ktorého stvárňuje Idris Elba. Znamená to teda, že štúdio určite počíta s pokračovaním? Nuž, to sa dozvieme už na premiére, 1. augusta 2019!

Tak čo, na ktorý z týchto filmov sa tešíte viac? Čo hovoríte na obsadenie Johna Cenu a Keanu Reevesa? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -