The Rock a Jason Statham dostanú vlastný vedľajší film! Rýchlo a Zbesilo sa teda dočká prvého Spin-offu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ ste videli Rýchlo a Zbesilo 8, dobre viete, že najlepšou vecou na filme bola chémia medzi postavami The Rocka a Jasona Stathama. V osmičke sa medzi Hobbsom a Shawom začal tvoriť bromance, počuli sme nespočetne veľa dobrých hlášok a práve oni urobili film takým dobrým, ako je. Herecká chémia dvoch komikov bola úžasná, a všetci si hovorili, že by títo dvaja zvládli aj vlastný spin-off. Našťastie, štúdio Universal plánovalo vlastný film pre postavu Luka Hobbsa už dlhší čas. Viac krát sa k tomu vyjadril už aj sám Dwayne Jonhson, no vždy boli s filmom vraj problémy. Internet si však po F8 tento film priam vyžiadal, a pravdepodobne sa ho aj dočkáme. Predsa, čo by Hollywood nespravil pre balík peňazí!

Rýchlo a Zbesilo 8 recenzia
The Rock a Jason Statham tvoria výborné herecké duo!, Zdroj: wall.alphacoders.com

Potitulková scéna

V Rýchlo a Zbesilo 8 mala totižto byť potitulková scéna, ktorá by tento vlastný film naštartovala. Portál The Wrap ale prezradil čo v nej malo byť, kedže bola už aj natočená, ale do filmu sa nedostala (vysvetlíme neskôr). Luke Hobbs a Deckard Shaw sa mali proti sebe konečne postaviť, tak ako si to po celý film sľubovali. Ešte pred tým, než sa ich päste mali prvý krát dotknúť, sa zastavili. Pozreli sa na seba a povedali „Prečo by sme mali bojovať? Mali by sme pracovať spolu, miesto toho aby sme robili pre toho idiota.“ Týmto spomínaním idiotom nieje nikto iný, ako Dominic Torreto. Práve táto scéna mala naštartovať celý ich Spin-off.

Túto scénu dal z filmu vystrihnúť sám Vin Diesel. Správa o tejto scénke sa ku nemu dostala naozaj neskoro, prečo sa Diesel naozaj nahneval a tesne pred dokončením filmu dal scénu preč. Ťažko povedať, prečo tak spravil. Či to bolo kvôli tomu, čo povedali na jeho postavu, alebo preto, že chce slávu série prenechať Domovi Torretovi. Predsa dobre vieme, že Hobbs a Shaw sú aktuálne oveľa viac obľúbené postavy, ako Dom. Nieje tajnosťou to, že sa kvôli tomuto Diesel s The Rockom naozaj pochytili. Videli sme to aj na sociálnych sieťach a teda nešlo o propagáciu filmu. Je otázne, či scénu niekedy uvidíme, možno sa jej raz dočkáme v bonusoch na Blu-Ray…

Rýchlo a Zbesilo
Už v sedmičke mali spolu postavy spoločnú scénu, Zdroj: turntherightcorner.com

O čom by mohol byť Rýchlo a Zbesilo spin-off?

Film by mal ďalej rozvíjať vzťah medzi Hobbsom a Shawom. Práve oni dvaja spoločne by mohli nájsť a postarať sa o hackerku Cipher, takže by v nasledujúcich dvoch dieloch Rýchlo a Zbesilo už ani nemusela byť. Séria má totižto končiť 10. dielom, okrem toho však uvidíme možno viac Spin-offou. A tak sa možno bratia Shawovci v F9 a F10 neukážu ako záporáci, všetko však ukáže čas. Stále je Deckard ten, kto zabil Hana a rodina by mu to len ťažko odpustila. Odpovede sa ale dozvieme už v ďalších dieloch série. Je otázne kedy film uvidíme. The Rock pracuje na strašne veľa filmoch, momentálne je teda najvyťaženejším hercom Hollywoodu. Na spin-off sa ale naozaj tešíme, tieto dve postavy si to proste zaslúžia!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -