The Rock a Jason Statham sa už v roku 2019 dočkajú vlastného spin-offu zo sveta Rýchlo a zbesilo!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham, s ich novým projektom zo sveta Rýchlo a zbesilo, sa dočkali oficiálneho plánu! O tomto spin-offe sme sa mohli dozvedieť už dávnejšie, no tvorcovia nám situáciu potvrdili len pár dní dozadu. Aj preto by som všetkým fanúšikom rád oznámil, že film sa na striebornom plátne objaví 26. júla 2019. Táto správa vyplávala zo štúdia Universal a z toho vychádza, že daný projekt predbehol nadchádzajúci film z hlavnej dejovej línie. Film Rýchlo a zbesilo 9 sa tým pádom presúva o jeden celý rok, a to na apríl 2020.

The Rock sa k posádke pripojil ešte v roku 2011. Všetko sa to začalo snímkou Rýchlo a zbesilo 5, kde si zahral bezpečnostného agenta Lukea Hobbsa. Statham sa poprvýkrát ukázal na konci šiestej časti. Dvaja vyššie menovaní mali svoju „najlepšiu“ konfrontáciu v ôsmej kapitole a ich vzťah sa vybavil ako veľmi zaujímavý spôsob zarobiť ďalšie peniaze. Treba však povedať, že herci si na pľaci určite sadli a z Deckarda Shawa (Statham) sa postupom času stal určitý typ antihrdinu.

Rýchlo a Zbesilo
Zdroj: turntherightcorner.com

Bolo určite zaujímavé sledovať túto „chémiu“ na plátne a aj preto sme sa dočkali naozaj kvalitných noviniek. Vlastný spinoff film týchto dvoch postáv bude určite zaujímavým doplnkom tohto nekonečného univerza. Na scenári by sa mal podieľať dlhoročný producent/scenárista tejto série, Chris Morgan. Žiaľ pre našu zvedavosť, režisér ešte nebol potvrdený. Prečítajte si oficiálne vyhlásenie Donny Langley (predsedkyňa štúdia Universal):

„Rýchlo a zbesilo je jedným z najobľúbenejších projektov, ktoré štúdio Universal vlastní. Každé rozhodnutie sa veľmi starostlivo preberie. Celosvetová značka „Rýchlo a zbesilo“ je silná, plná ikonických postáv, a tešíme sa, že budeme pokračovať v jej budovaní. Preto na svet prinesieme rôzne príbehy, začínajúce naším prvým spinoff filmom.“

Problémy, ktoré sa stále kopia

Celé to začalo pri poslednom filme, kedy sa vyostril spor medzi hercami Johnsonom a Dieselom. Malo sa jednať o zrušenie, už neoficiálneho, dátumu vydania Rýchlo a zbesilo 9. Vraj za všetko mohol práve Johnson, ktorý kvôli svojmu rýchlemu vzostupu medzi najvyššiu špičku pravdepodobne zaťahal za nitky. Ďalším problémom je herečka Michelle Rodriguez, ktorá oznámila veľmi nepríjemnú správu. Jej postava sa totižto vo filme objavuje menej ako ostatné a práve to herečke prekáža. Taktiež potvrdila, že ak sa to do budúcnosti nezmení, je schopná vzdať sa svojej postavy.

Rýchlo a Zbesilo 8; zdroj: movieweb.com

Našťastie pre nás, medzi Johnsonom a Stathamom žiaden konflikt nie je a tak sa môžeme pripraviť na rok 2019, kedy sa spin-off dostane do kín. Natáčanie by sa malo začať už niekedy v roku 2018, kedy by mal Johnson ukončiť produkciu k filmu Jungle Cruise od štúdia Disney. Ak sa aj vy tešíte na daný film, nikam neodchádzajte, pretože nové informácie by sa mali objaviť už čoskoro.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -