Dominic Toretto naozaj poletí do vesmíru. Film Rýchlo a zbesilo 9 zbúra všetky zákony fyziky

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pre filmovú sériu Rýchlo a zbesilo nie je limitom ani vesmír. Téma toho, či sa deviata časť naozaj pozrie aj mimo planéty Zem, bola načatá už niekoľkokrát. Najprv to naznačili samotní scenáristi, neskôr benzín do ohňa prilievali aj herci. Spočiatku to znelo ako vtip, no po vedľajšom filme Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw s nadľudskými schopnosťami je už možné asi všetko.

Už dávno to predsa nie je len o pouličných pretekoch, hlavné postavy každou časťou búrajú stále viac a viac zákonov fyziky. Aby toho nebolo málo, film Rýchlo a zbesilo 9 privedie Hana späť medzi živých. Ale s tým už má skúsenosti aj postava Letty herečky Michelle Rodriguez.

Pre Rýchlo a zbesilo nie je limitom ani vesmír

Práve ona bola hosťom šou The Jess Cagle Show platformy Sirius XM. Počas rozhovoru padla otázka aj na chýry a fámy o tom, že naša obľúbená rodina série Rýchlo a zbesilo poletí do vesmíru. A ona to, dámy a páni, naozaj potvrdila. Vážení cestujúci, prosím pripútajte sa, film Rýchlo a zbesilo 9 poletí mimo atmosféru planéty Zem.

„Ach, to nie je možné. Ako ste to zistili? Vidíte, čo sa stane? Ľudia začnú rozprávať v zákulisí, človeče. Keď film nevyjde a zabudnete na neho, veci sa dostanú von. Nikto to nemal vedieť… Oh, no, nie, nemám, nemám to šťastie dostať sa do vesmíru, alebo dostali sme ženskú scenáristku a preukázali nám veľa lásky, myslím, pri tomto. Vďaka… Justinovi Linovi. Dokázali sme nájsť vo filme trochu viac pozornosti a lásky k dievčatám. A tak skutočne dúfam, že sa to prejaví v konečnom produkte.“

Týmito slovami Michelle Rodriguez potvrdila návštevu vesmíru, aj keď ona sama sa doň nepozrie. Pravdepodobne tam poletí jej filmový priateľ Dominic Toretto. Tým pádom sme sa dočkali ďalších Vesmírnych pretekov, no tentokrát Spojené štáty a Sovietsky zväz nahradili Vin Diesel a herec Tom Cruise, ktorý kvôli nakrúcaniu NAOZAJ poletí do vesmíru.

Rýchlo a zbesilo
Zdroj: newshub.co.nz

Vo svete bez celosvetovej pandémie by tento pretek vyhral Vin Diesel, keďže film mal pôvodnú premiéru naplánovanú na 22. máj. Kvôli koronavírusu však bol presunutý o celý rok, až na 2. apríl 2021. Tým pádom sa tak skoro nedočkáme ani vydania filmov Rýchlo a zbesilo 10 a Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw 2.

Naozaj ste verili v to, že Dominic Toretto navštívi vo filme Rýchlo a zbesilo 9 vesmír? Teraz je to skutočnosť a nám neostáva nič iné ako čakať na premiéru.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -