Rýchlo a Zbesilo 8 láka emotívnym teaserom na prvý trailer, ktorý uvidíme už v nedeľu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nový diel našej milovanej telenovely sa neúprosne blíži. Ale teraz vážne, aj keď by bol siedmy diel série Fast and Furious výborným ukončením ságy, nie a nie to skončiť. Rýchlo a Zbesilo 8 uvidíme už 12. apríla 2017. Do sveta sa však zatiaľ dostal Trailer Teaser, ktorý nás má navnadiť na plnohodnotný trailer, ktorý uvidíme už nedeľu. Neviem ako vy, ale aj keď sa to už začína podobať na seriál, žeriem to. Minimálne je to niečo, na čo si rád zájdem do D-Boxu alebo do 4DX.

Trailer Teaser mi dokonca vyvolal zimomriavky a krásne spomienky. Vidíme niečo ako „tribute“ celej série. Príhovory hercov, predsa to poznáte, Ride or Die, Family, We never ride alone. Pozrieme sa na aké miesta sme sa skrz túto ságu dostali, a aké zážitky sme prežili. Pri konci videa dokonca vidíme krátke zábery z filmu a natáčania, na ktorých vidíme novú záporáčku Cypher (Charlize Theron). 

Rýchlo a Zbesilo 8 Trailer Teaser

To, či vo filme uvidíme aj CGI Paula Walkera, nám možno prezradí trailer. Modlím sa, aby sa tak nestalo. Predsa len, rozlúčka s ním na konci siedmeho dielu bola nádherná, a séria by mala pokračovať bez neho. Každopádne, viac si povieme v článku aj s trailerom už v nedeľu. Tešíte sa?

Foto: promiflash.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -