Battle Royale láka známe tváre! S akými celebritami si už Ninja zahral Fortnite?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Tyler „Ninja“ Blevins je známy ako jeden z najpopulárnejších hráčov na svete. Talentovaný fanúšik fenoménu Fortnite na svoj Twitch.tv kanál láka desiatky či dokonca až stovky tisíc ľudí. A to každodenne. Na jeho hranie sa postupom času upreli milióny párov očí, ktorým neuniklo, s kým Ninja hráva Fortnite. Samozrejme, každý deň do squady v Battle Royale móde privedie niekoho iného, okrem toho však má aj pravidelných parťákov – celebrít. S akými známymi tvárami si teda najúspešnejší livestreamer už zahral Fortnite? Poďme sa na ne pozrieť!

Ninja 10 miliónov followerov
Zdroj: fansided.com

S kým Ninja hráva Fortnite?

Či už ho obľubujete alebo nie, jeho fantastický úspech mu nikto nevezme. Ninja by na Twitch.tv pokojne mohol byť známy ako profesionálny lámač rekordov. Ešte pred vyše pol rokom prekonal nevídanú hranicu 100 000 platených odberateľov na svojom kanáli. V tom istom období taktiež prekonal divácky rekord na tejto známej streamerskej platforme, kedy ho v jeden moment pozeralo až 635 000 ľudí. Ako to dokázal? Celkom „jednoducho“: pomohli mu k tomu nepravdepodobní fanúšikovia hier!

Známe raper Drake v marci zverejnil Tweet, v ktorom nás informoval, že si ide zahrať Fortnite s Ninjom. Samozrejme, priložil aj link na jeho kanál. Keď už nikto nechcel veriť, že jeden z najznámejších hudobníkov súčasnosti v skutočnosti naživo hrá Fortnite s Ninjom, pripojili sa k nim aj raper Travis Scott a neskôr aj športovec JuJu Smith-Schuster. Takýto mix známych mien sme na Twitchi dovtedy nevideli. Za toto spojenie pritom môžeme ďakovať práve populárnej Battle Royale hre. Pri nich však Ninjove squady so známymi menami nekončia.

Fortnite aktualizácia 5.21
Zdroj: artstation.com

Ďalšie celebrity, ktoré si s Ninjom zahrali Fortnite

Žeby sa Ninja snažil dobiť hudobný svet? Zhruba mesiac potom, čo si zahral s dvoma z najznámejších raperov súčasnosti, sa na jeho streame totižto objavil Joe Jonas. Bývalý člen kapely Jonas Brothers, súčasný spevák DNCE, si s Ninjom zahral duá. Dvojica sa popri hraní porozprávala o všetkom, čo im napadlo. Predstavte si extrémne neprofesionálne a uvolnené interview, počas ktorého sa spovedaná celebrita zabáva. To znie ako úžasná šou, ktorú by ste na televízii nikdy nenašli!

Pokiaľ si chcete pozrieť záznam z ich hrania, uprite zrak nižšie. Joe Jonas sa ku zábave pripojí zhruba v čase 05:30:00.

Nie, ani tu to však nekončí. Najnovšie sme si potvrdili, že z profesionálnych hráčov sa začínajú stávať ozajstné celebrity, ktoré uzná aj široká verejnosť. Ninja sa tak dostal do šou populárnej komičky Ellen Degeneres, kde jej ukázal, ako byť vo Fortnite najlepší. Okrem toho jej prezradil niečo málo o streamovaní a jeho lukratívnej profesii. Môžeme dúfať, že aj takéto videá pomôžu k tomu, aby sa e-sporty skutočne presadili na celom svete:

Zopár dní dozadu (30. októbra) sa Ninja opäť stretol v Battle Royale móde s Travisom Scottom. Pridala sa k nim aj herečka Awkwafina (Nora Lum) s tým, že štvoricu doplnil výherca súťaže Samsung Galaxy Squad. Fortnite tak dokázal spojiť troch úplne odlišných ľudí – profesionála, obyčajného hráča, rapera a herečku. Treba uznať, že také niečo dokáže okrem hier len naozaj máločo.

Čo si myslíte o streamerovi Ninjovi a jeho hrách s celebritami? Pomáha tým podľa vás k tomu, aby sa e-sporty a hry začali uznávať aj na širokej verejnosti? Vaše názory a pocity nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -