Seriály

Sabrina a Riverdale sa spoja v spoločnej epizóde. Čo môžeme očakávať?

Počuli sme o tom už mnoho chýrov a špekulácií, a pravdepodobne sa to udeje. Seriály Chilling Adventures of Sabrina a Riverdale sa spoja v spoločnej epizóde. Budú na nej spoločne pracovať Netflix, ktorý vytvoril seriál Chilling Adventures of Sabrina a CW, ktorý má na svedomí Riverdale.

Archie Comics a jeden vesmír

Oba seriály sú založené na postavách, ktoré pochádzajú z komiksovej série Archie Comics. Prepojenia medzi týmito dvoma seriálmi, z ktorých si už viacerí fanúšikovia odvodili, že sa postavy pravdepodobne stretnú, sme mohli vidieť už v oboch seriáloch.

Sabrina a Jughead

Sabrina a Jughead, Zdroj: i.pinimg.com

Greendale (mesto, z ktorého Sabrina pochádza) bolo v Riverdale spomenuté viackrát. Jason Blossom chcel v tomto meste predstierať svoju smrť. Taktiež o tomto meste hovoril Archie a Jughead, keď doňho šli kvôli obchodu s drogami.

V tretej sérii Sabriny sme zase mohli vidieť čarodejku a jej bratranca Ambrosa pri návšteve mesta Riverdale. Hľadali tam starodávny artefakt, ktorý pôvodne patril predkom z rodiny Blossom. Taktiež v tejto sérii spomenuli Popov podnik, ktorý veľmi dobre poznáme zo seriálu Riverdale. A ak ste Sabrinu sledovali pozorne, jedna z obetí tety Hildy mala na sebe bundu s logom Southside Serpent.

Fotka

Oficiálny instagramový účet seriálu Chilling Adventures of Sabrina uverejnil fotku, na ktorej vidíme herečku Kiernan Shipka (ktorá hrá Sabrinu), ako stojí medzi dvoma hercami z Riverdale (KJ Apa a Casey Cott). Táto fotka potenciálne znamená očakávané spojenie týchto dvoch seriálov.

View this post on Instagram

Riverdale is a big, scary place…

A post shared by Chilling Adventures of Sabrina (@sabrinanetflix) on

Táto fotka síce vznikla už v roku 2018, no tento oficiálny účet ju zdieľal až teraz s popisom: Riverdale je veľké, strašidelné miesto… Čo iné, než prepojenie týchto seriálov, by to mohlo znamenať?

Riverdale je práve v polovici štvrtej série. Ostáva nám ešte šesť epizód do konca. Na konci tretej série a aj na konci dielov štvrtej série sme videli útržky zo záhadnej údajnej vraždy Jugheada Jonesa. Ťažko špekulovať, či je naozaj mŕtvy a Sabrina ho oživí, alebo či je jeho smrť iba zinscenovaná a on odíde do Greendale. Možností na prepojenie týchto seriálov je nekonečne veľa.

Myslíte si, že sa dočkáme spoločnej epizódy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 21 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Seriály

  V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

  Pridaj komentár