Sabrina a Riverdale sa spoja v spoločnej epizóde. Čo môžeme očakávať?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najčítanejšie za 7 dní

Počuli sme o tom už mnoho chýrov a špekulácií, a pravdepodobne sa to udeje. Seriály Chilling Adventures of Sabrina a Riverdale sa spoja v spoločnej epizóde. Budú na nej spoločne pracovať Netflix, ktorý vytvoril seriál Chilling Adventures of Sabrina a CW, ktorý má na svedomí Riverdale.

Archie Comics a jeden vesmír

Oba seriály sú založené na postavách, ktoré pochádzajú z komiksovej série Archie Comics. Prepojenia medzi týmito dvoma seriálmi, z ktorých si už viacerí fanúšikovia odvodili, že sa postavy pravdepodobne stretnú, sme mohli vidieť už v oboch seriáloch.

Sabrina a Jughead
Sabrina a Jughead, Zdroj: i.pinimg.com

Greendale (mesto, z ktorého Sabrina pochádza) bolo v Riverdale spomenuté viackrát. Jason Blossom chcel v tomto meste predstierať svoju smrť. Taktiež o tomto meste hovoril Archie a Jughead, keď doňho šli kvôli obchodu s drogami.

V tretej sérii Sabriny sme zase mohli vidieť čarodejku a jej bratranca Ambrosa pri návšteve mesta Riverdale. Hľadali tam starodávny artefakt, ktorý pôvodne patril predkom z rodiny Blossom. Taktiež v tejto sérii spomenuli Popov podnik, ktorý veľmi dobre poznáme zo seriálu Riverdale. A ak ste Sabrinu sledovali pozorne, jedna z obetí tety Hildy mala na sebe bundu s logom Southside Serpent.

Fotka

Oficiálny instagramový účet seriálu Chilling Adventures of Sabrina uverejnil fotku, na ktorej vidíme herečku Kiernan Shipka (ktorá hrá Sabrinu), ako stojí medzi dvoma hercami z Riverdale (KJ Apa a Casey Cott). Táto fotka potenciálne znamená očakávané spojenie týchto dvoch seriálov.

View this post on Instagram

Riverdale is a big, scary place…

A post shared by Chilling Adventures of Sabrina (@sabrinanetflix) on

Táto fotka síce vznikla už v roku 2018, no tento oficiálny účet ju zdieľal až teraz s popisom: Riverdale je veľké, strašidelné miesto… Čo iné, než prepojenie týchto seriálov, by to mohlo znamenať?

Riverdale je práve v polovici štvrtej série. Ostáva nám ešte šesť epizód do konca. Na konci tretej série a aj na konci dielov štvrtej série sme videli útržky zo záhadnej údajnej vraždy Jugheada Jonesa. Ťažko špekulovať, či je naozaj mŕtvy a Sabrina ho oživí, alebo či je jeho smrť iba zinscenovaná a on odíde do Greendale. Možností na prepojenie týchto seriálov je nekonečne veľa.

Myslíte si, že sa dočkáme spoločnej epizódy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -