Netflix obsadil hlavnú rolu seriálu Sabrina – mladá čarodejnica a taktiež vieme, kedy sa ho dočkáme!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Začiatkom decembra sme vám oznámili, že sa úspešný seriál Riverdale od stanice CW dočká spin-offu. Ten mal byť pôvodne vysielaný taktiež na CW, no neskôr pripadol streamovacej televízii Netflix. Ako už možno viete, hovoríme o seriálovej adaptácii komiksu The Chilling Adventures of Sabrina. Pokiaľ neviete o čom je reč, ide v podstate o „hororovejšiu“ verziu nášho obľúbeného seriálu Sabrina – mladá čarodejnica z 90. rokov. Verzia na Netflixe však bude obsadovať temný okultizmus, strach a prvky hororu. Rovnako ako Riverdale, aj Sabrina je založená na komiksovej sérii Archie Comics – Je však diskutabilné, či sa niekedy dočkáme priameho prepojenia týchto dvoch seriálov.

Kiernan Shipka
Zdroj: usatoday.com

Sabrina od Netflixu bola obsadená!

Twitter účet Archie Comics oznámil, že Netflix oficiálne obsadil hlavnú rolu seriálu, teda samotnú postavu Sabriny. Tú si zahrá mladá herečka Kiernan Shipka, ktorú môžeme poznať zo seriálu Mad Men. Okrem toho je však pomerne neznáma a práve seriál Sabrina bude jej prvým veľkým projektom. The Chilling Adventures of Sabrina bude naozaj temnejším seriálom ako bol Sabrina – mladá čarodejnica a podľa showrunnera seriálu Riverdale, Roberta Aguirre-Sacasa, sa Kiernan do tejto role naozaj hodí. Ďalším veľkým oznámením je to, že sa seriálu určite dočkáme ešte tento rok, avšak zatiaľ nevieme, že kedy presne. Nie je však vôbec prekvapením, že sa Sabrina ukáže už v roku 2018.

Scenár pilotného dielu Sabriny napíše Aguirre-Sacasa, ktorý sa postaral aj o pilotný diel Riverdale. Réžiu pilotu má na starosti Lee Toland Krieger, ktorý vytvoril hneď niekoľko epizód z Riverdale. Netflix pre seriál objednal 2 série spolu s 20 epizódami, takže adaptácii nepochybne veria. Zatiaľ čo Warner Bros. TV bude plne vlastniť Sabrinu, Riverdale je v koprodukcii so štúdiom CBS TV.

PS: Pokiaľ sa o seriáli chcete dozvedieť všetko podstatné, určite klikajte na tento odkaz!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -