Salma Hayek v Marvel po boku Angeliny Jolie, Keanu Reevesa a Kumaila Nanjiani?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aj bez oficiálnych potvrdení je viac menej jasné, že jedným z prvým filmov Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe bude vesmírna tímovka The Eternals. Samozrejme sa tam zamiešajú aj sólovky Black Widow a Shang-Chi, no zatiaľ nevieme, že v akom poradí.

Každopádne, aktuálne sú potvrdenou súčasťou tímu The Eternals mená ako Richard Madden (Game of Thrones), Kumail Nanjiani (Srdcu nerozkážeš) a Ma Dong-seok (Train to Busan).

V hľadáčiku je dokonca aj známa herečka Angelina Jolie (Lara Croft – Tomb Raider), ktorá by si mala podľa všetkého strihnúť úlohu Sersi. Ďalším spomínaním menom je Keanu Reeves (John Wick), ktorému Marvel už roky hľadá tú správnu úlohu v ich filmoch.

Salma Hayek
Zdroj: imdb.com

Salma Hayek v Marvel?

Najnovším prínosom na radare Marvelu je oscarová nominantka Salma Hayek, ktorej talent poznáme z nespočetne veľa filmov. Tá aktuálne rokuje o jej zatiaľ nešpecifikovanej úlohe vo filme.

Možno by mala nahradiť Angelinu Jolie v úlohe Sersi, keďže jej meno nebolo už dlhšie spomenuté. O filme zatiaľ takmer nič nevieme, no podľa dostupných informácií by sa mal zamerať práve na postavu menom Sersi.

Herečka Salma Hayek si vyslúžila oscarovú nomináciu za jej rolu vo filme Frida (2002). Jej ďalšími známymi filmami sú Od súmraku do úsvitu, Desperado, Sexi Pistols, Dogma či Zabijakov osobný strážca.

Eternals
Zdroj: bamsmackpow.com

Kto sú The Eternals?

Vesmírny tím The Eternals by sa dal najlepšie porovnať so známymi Strážcami Galaxie. Táto skupina sa vôbec po prvýkrát objavila na stránkach komiksov ešte v roku 1976 a vytvorila ich legenda Jack Kirby.

Ide o tím takmer nesmrteľných hrdinov, ktorých vytvorili kozmické stvorenia s menom Celestials. Tie boli v MCU spomenuté už niekoľkokrát. Ich nepriateľmi sú takzvaní The Deviants, s ktorými už tisícky rokov bojujú o titul nadradenej rasy.

Čo hovoríte na možné obsadenie Salmy Hayek? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -