Hororová antológia Sama Raimiho 50 States of Fright sa nám predstavuje v prvom traileri

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Quibi predstavuje svoju hororovú antológiu 50 States of Fright

Quibi bude novou streamovacou službou, ktorá ide na to trochu inak. Bude dostupná iba na mobilných zariadeniach. Dá sa povedať, že sa jedná o veľký risk, avšak keď sa pozrieme ako funguje dnešná spoločnosť, táto taktika dáva perfektný zmysel. Quibi štartuje už 6. apríla 2020 a predstavuje nám jeden z prvých produktov, ktoré môžeme okúsiť – 50 States of Fright.

50 States of Fright bude novou hororovou antológiou v produkcii režisérskej legendy Sama Raimiho. Toho si spájame najmä s kultovou hororovou trilógiou Evil Dead a Spider-Manom s Tobeym Maguirem. Vyzerá to tak, že ako veľa iných významných režisérov, sa ide aj Raimi pohnúť s dobou vyskúšať čo sú tieto streamovacie služby zač.

Avšak, nie je to prvýkrát, čo má Raimi prsty v televíznej tvorbe. Pracoval na výbornom seriáli Ash vs Evil Dead. 50 States of Fright bude ale špeciálnejším projektom. Jedná sa o antológiu, ktorá bude určená na mobilné zariadenia a jednotlivé epizódy budú mať približne 10 minút. Odvážny projekt, ktorý môže a nemusí dopadnúť veľmi zle.

50 States of Fright
Zdroj: cloudfront.net

Americké záhady a povesti

Príbehová stránka tohoto produktu ponúka zaujímavé možnosti. Táto hororová antológia nás zoberie na trip naprieč všetkými americkými štátmi. V každom z nich by sme mali preskúmať hrôzostrašné legendy, ktoré kolujú medzi obyvateľmi. A je z čoho vyberať, niektoré povesti naháňajú husiu kožu.

Raimi by sa mal podieľať na scenári spolu s viacerými talentovanými tvorcami. Ku scenáristickému tímu sa pridáva aj jeho brat Ivan Raimi a duo Scott Beck a Bryan Woods, ktorí napísali Tiché miesto. Herecké obsadenie bude taktiež veľmi atraktívne.

50 States of Fright
Zdroj: denofgeek.com

V antológii sa nám predstaví Jacob Batalon (Spider-Man: Ďaleko od domova), Rachel Brosnahan (The Marvelous Mrs. Maisel), Taissa Farmiga (The Nun), Christina Ricci (Rodina Addamsovcov), Ming-Na Wen (The Mandalorian), Asa Butterfield (Sex Education), James Ransone (To: Kapitola 2) a mnoho ďalších.

Quibi nám bude dávkovať obsah v rôznych balíčkoch, v ktorých nájdeme TV epizódy a filmy rozdelené na kapitoly. 50 States of Fright si budeme môcť pustiť pod paplónom na našom mobilnom zariadení už 6.4.2020. Tu si môžete pozrieť spomínaný trailer:

Páči sa vám myšlienka streamovacej služby určenej na mobilné zariadenia? Dáte Quibi šancu?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -