Samostatný film s Flashom dostal názov! Je DCEU pripravené na takýto veľký príbeh?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Flash sa predstaví v jednom z jeho najlepších príbehov!

Vyzerá to tak, že zatiaľ najproblémovejší DCEU film sa predsa len hýbe dopredu. Po rôznych odchodoch režisérov sme sa na Comic-Cone o Flashovi konečne dozvedeli niečo nové! Pred začiatkom panelu totiž Warner Bros zverejnilo logá pre ich všetky nadchádzajúce DCEU filmy. Medzi nimi bol aj práve samostatný Flash film, ktorý okrem svojho loga odhalil aj názov. Ak ste DC fanúšik a prečítali si nadpis, ktorý vraví, že nás čaká niečo veľké, tak viete kam tým mierim.

Prvý Flash film totižto skutočne sfilmuje jeden z najväčších DC príbehov, Flashpoint. Takto totiž znie oficiálny názov filmu. Ak viete o čo ide, určite viete, prečo to niektorí režiséri vzdali. Pre všetkých, čo ste o tomto príbehu ani nepočuli, toto je najväčší a najznámejší príbeh s Flashom. Čo sa v ňom stane? Flash sa totižto vydá do minulosti, kde sa rozhodne, že zachráni svoju mamu pred tragickou smrťou. No a týmto zmenil celý svoj vesmír. Neovplivnil totižto len svoj príbeh, no osudy všetkých jeho spojencov z Justice League.

flash
Flashpoint je jedným z najlepších príbehov o superhrdinovi Flashovi; Zdroj: dccomics.com

Flashpoint

Napríklad? Batman nie je Bruce Wayne ale jeho otec Thomas. Bruceova matka je Joker. Aquaman sa chystá do vojny proti Amazonkám a Flash stratí svoje schopnosti (ak vás príbeh zaujíma a nechcete čítať komiksy, pozrite si animovaný film Justice League: The Flashpoint Paradox). No a teraz už určite chápete ten nadpis. Je na toto DCEU teraz pripravené? Predsa len, takýto film by bolo lepšie urobiť, keď už budeme v DCEU riadne zainteresovaní. Uvidíme teda, kedy film vlastne príde.

Momentálne môžeme ale povedať, že príbeh DCEU je jasný už od začiatku. K tejto udalosti sa jednoducho chceli dostať. Svedčí o tom obsadenie Jeffreyho Dean Morgana ako Thomasa Wayna v Batman v Superman atď. Ak teda príbeh vezmú do rúk poriadne, čaká nás skutočne vynikajúca komiksovka. Nezabúdajme ale, že aj seriál od CW The Flash, sa o sfilmovanie snažil a zlyhal na plnej čiare. Dúfame teda, že sa schopný režisér oznámi už čoskoro. Už len preto, aby si Jeffrey Dean Morgan konečne obliekol Batman kostým!

Poznáte Flashpoint? Tešíte sa na nový Flash film? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -