Akú má Superman v DC budúcnosť a uvidíme ho ešte niekedy vo vlastnom filme? Henry Cavill sa vyjadril!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

S vypustením filmu Justice League sme mohli na striebornom plátne opäť privítať Supermana v podaní Henryho Cavilla. Ale aká čaká budúcnosť Muža z ocele v samostatnom filme? V tejto téme existuje veľa neistoty, no Cavill nám nedávno dodal malú nádej. Potvrdil totižto, že je s DCEU dohodnutý ešte na minimálne jednom filme!

Ďalší samostatný Superman film?

Štúdio Warner Bros. teraz čaká, ako sa ich najnovšie dielo preukáže v pokladnici. V takomto prípade je však naozaj ťažké povedať, kedy by sa daný film mohol ukázať. Počas nedávneho rozhovoru o Supermanovi nám Henry Cavill prezradil dĺžku svojej súčasnej zmluvy. Taktiež vyjadril aj túžbu o pokračovaní jeho postavy, z ktorej ma veľmi dobrý pocit:

„Je to úžasná príležitosť vyrozprávať príbeh Supermana a teraz je fantastická šanca ukázať túto postavu v plných farbách. Priniesť veľmi zložitý film postavený na charaktere, ktorého príbeh je založený v nádherných pocitoch nádeje a šťastia. Pocitovo veľmi dobrý film, ktorý vám do života dá nejaké tie lekcie.“

Zdroj: denofgeekHenry,

Nová a lepšia verzia Supermana!

Bez toho, aby sme sa dostali na územie spoilerov, to zhrniem veľmi jednoducho. Podľa viacerých zahraničných recenzií je jasné, že presne takéhoto Supermana si všetci želajú. Presne toho, ktorého sme mohli vidieť vo filme Justice League. V predchádzajúcich vystúpeniach, Muž z ocele a Batman v Superman, sa veľa fanúšikov sťažovalo na veľmi temnú a ponurú povahu Supermana. To však hlbšie súviselo s povahou, ktorú má samotný herec. Teraz však vzhľadom na jeho „znovuzrodenie“ vieme s určitosťou povedať, že táto nová verzia sa nám určite pozdáva! Preto je len otázkou času, kedy sa k nám dostanú nové informácie ohľadom pokračovania samostatného filmu.

Z hľadiska zárobku sa zdá, že Muž z ocele 2 má pre štúdiá najväčší zmysel. Jeho predchodca z roku 2013 odštartoval DCEU na novú životnú cestu. Bolo by to určite logické, nakoľko nám Justice League ukazuje niektoré udalosti, ktoré pokračovanie naznačujú. Okrem toho vieme, že Warner Bros. už začalo vyvíjať daný projekt. Kedy sa však ukáže je zatiaľ nejasné, no určite nás DC bude informovať včas. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -