[UPDATE] Samostatný Venom film sa pripája do MCU! Čo to znamená a mali by sme sa tešiť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

 Venom si to pravdepodobne rozdá s Hollandom! Je to však dobre?

Bude to už 10 rokov, čo MCU každým dňom ovplyvňuje svet kinematografie. Ich čísla z tržieb a percentá od kritikov nám vravia jasne, v štúdiu Marvel pracujú najlepší! No a keď má jeden úspech, zopakovať sa ho snaží takmer každý. Niektorí vlastnými univerzami (Dark Universe, DCEU, MonsterVerse) a iní na to idú takticky. To taktické štúdio o ktorom tu práve vravím je samozrejme štúdio Sony. Tí totižto Marvelu zobrali klenot, ktorý teraz nesmierne potrebovali.

Je ním Spider-Man, presnejšie, filmové práva na ich najpopulárnejšieho komiksového hrdinu! Ak si totižto myslíte, že sa Spider-Man v MCU objavil len tak, nenechajte sa zmýliť! Marvel musel učiniť veľmi ťažké rozhodnutia, ktoré sa im nakoniec podarili. Marvel odteraz spolu-vlastní práva na pavúčieho muža so štúdiom Sony, no a síce to znie výborne, skutočnosť môže byť oveľa zamotanejšia. Dohoda predsa nebola jednostranná, a práve tu sa Sony chytilo svojej šance! Brána do MCU im totižto bola otvorená!

Oznámenie Venom filmu do MCU od riaditeľky štúdia Sony, Amy Pascalovej spolu s prezidentom Marvelu, Kevinom Feigom:

Prejdime teda ale k tej veľkej novinke. Samostatný film s Venomom, ktorého si zahrá brilantný herec Tom Hardy, bol práve potvrdený, že patrí do sveta MCU. Pýtate sa, ako je to možné, keď s ním Marvel nebude mať nič spoločné? Nuž, práve teraz sme sa dozvedeli, čo z celej Spider dohody dostalo Sony. Ako je už vyššie spomínané, je to práve brána do sveta MCU. Počnúc týmto dňom ide štúdio Sony tvoriť filmy, ktoré budú zasahovať do sveta Marvelu, no a tí im na to nebudú môcť povedať ani slovo.

Pôjde o takzvanú vedľajšiu sériu. Venom sa teda nestáva 21. MCU filmom, ale prvým vedľajším MCU filmom. Čo je samozrejme skvelá správa, lebo priznajme si to, štúdio Sony točí jeden brak za druhým. Ak sa teda Venom nepodarí, hlavnej MCU sérii by nemal nijako uškodiť. Konečný výsledok je teda rozhodne zaujímavý. Marvel v podstate nechal Sony aby sa hralo, ale aby moc im do práce moc nezasahovalo. No a pozitívna vec určite je, že sa možno dočkáme Hollanda v Spider-Man obleku aj inde, ako len v hlavnej MCU sérii! Predsa len, Spidey a Venom, to je kombinácia, ktorá sa na plátne jednoducho ukázať musí!

UPDATE: Pani Pascalová si práve uvedomila, že nič z tohoto pravda nie je. Kto vie, prečo ju napadlo to takto verejne povedať. Venom, ani teda ostatné Sony-Marvel sólo filmy o Spider-Manových záporákoch nebudú mať s MCU nič spoločné. Feigeho reakcia vo videu je teda trefná. Pani Pascalovej prajem príjemný odpočinok, asi má toho už naozaj veľa!

Aký je váš názor na tento Marvel/Sony krok? Msylíte, že Sony môže Marvelu domrviť plány? Tešíte sa na Venoma? Vaše názory nám píšte do komentárov!

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -