Reklamy na domovskej obrazovke? Samsung možno zahltí Android smartfóny odporným spôsobom

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zahltí Samsung svoje Android smartfóny reklamami v One UI?

Na internete sa objavili uniknuté snímky obrazovky z chystanej aktualizácie One UI 2.5 pre Android smartfóny od spoločnosti Samsung. Na nich vidíme, že priamo v systéme sú umiestnené reklamy – v zabudovaných aplikáciách či dokonca na domovskej obrazovke pri odomykaní.

Špekulácie hovoria, že reklamy sa budú ukazovať len na lacnejších smartfónoch tried A a M. Vidíme, že sú v kórejskom jazyku, nie je teda jasné, či sa reklamy dostanú aj do mobilných telefónov u nás či vo zvyšku sveta.

Aby toho nebolo málo, reklama na domovskej obrazovke vám zablokuje smartfón. Budete musieť počkať 15 sekúnd a pozrieť si ju celú, kým si ho budete môcť odomknúť a normálne používať.

Chcel by som vás ešte upozorniť, že ide o nie veľmi podložené screenshoty pochádzajúce z webu TizenHelp. Je dosť možné, že ide o mylnú správu, hoax či len tajné experimenty Samsungu, ktoré nikdy nebudú realizované na verejne prístupných zariadeniach. Do komentárov nám však môžete napísať, čo by ste si o tom mysleli, keby to bola predsa len pravda…

Zdroj: gsmarena.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -