Najnovší únik priamo zo Samsungu odhalil dizajn Galaxy Note 20 Ultra v nádhernom bronzovom prevedení

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Uniknuté fotografie nám omylom odhalil priamo Samsung a vidieť na nich môžeme smartfón Galaxy Note 20 Ultra. Ak je to skutočne on, vyzerá podobne ako predchádzajúce špekulácie a v takomto prevedení mu to naozaj pristane.

S informáciou sa s nami podelil Max Weinbach na sociálnej sieti Twitter a už v minulosti správne odhalil pár fotiek. Tentokrát sa mu úlovok podaril objaviť na ruskej webovej stránke Samsungu a pozrieť si ho môžete nižšie.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Zdroj: xda-developers.com

Samsung omylom odhalil dizajn Galaxy Note 20 Ultra

Aj keď nič nenasvedčuje tomu, že sa skutočne jedná o model Ultra, minulá séria únikov je podobná týmto a nový leak vyzerá byť dôveryhodným.

Spočiatku sa predpokladalo, že sa žiadny takýto smartfón so stylusom neukáže, nakoniec to však, našťastie, neplatí. No podľa všetkého sa môžeme pripraviť „iba“ na štandardný model a okrem neho sa časom na trh uvedie aj model s väčšími rozmermi.

Aké budú špecifikácie?

Aj pri novej generácii Samsung Galaxy Note by malo dôjsť k zväčšeniu uhlopriečky displeja. Minulá generácia Galaxy Note 10 ponúkla oproti sérii Galaxy S10 vylepšený čipset Samsung Exynos 9825. Niektoré špekulácie dokonca hovoria, že Samsung tento rok predstaví nový čipset Exynos 992. Ak sa tak nestane, Galaxy Note 20 ponúkne rovnaké čipsety ako séria Galaxy S20.

Nechýba ani vylepšenie batérie a kapacita by mala presahovať až 5000 mAh. Fotoaparát bude pravdepodobne využívať 108 MPx snímač, avšak nebude poskytovať 100x hybridný zoom, ako môžeme vidieť pri terajšom vlajkovom modeli.

Novinka nám bude predstavená už v auguste, ale do tej doby sa ešte očakáva príchod nových únikov. Predstavovanie série Galaxy Note 20 prebehne len v online prenose a z dôvodu pandémie nového koronavírusu sa ho po prvýkrát dotkneme až v septembri. Cena je podobná ako vždy a pohybovať sa budeme na úrovni približne 1000 eur.

Pozeráme sa skutočne na pripravovaný Samsung Galaxy Note 20? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: techradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -