Na internet unikli fotky nádherného Samsungu Galaxy Note 20 Ultra. Naozaj bude takto vyzerať?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra na fotografiách

Na internete sa objavili fotografie pripravovaného smartfónu Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Tie nám priniesol Twitter užívateľ menom Jimmy Is Promo. Detailné zábery nového modelu potvrdili predchádzajúce úniky a uistili nás v predpokladanom dizajne zariadenia.

Pravosť leaku potvrdil aj overený Max Weinbach, ktorý má bohatú minulosť so skorým odhaľovaním dizajnov a špecifikácií nových mobilov.

Ešte začiatkom júla otriasli fanúšikmi Samsungu fotografie, ktoré technologický gigant omylom zverejnil na svojej oficiálnej webstránke. Ako vidíte nižšie, je na nich vyobrazený Galaxy Note 20 Ultra vo farbe „Mystic Bronze“.

Okrem Ultra verzie bude, samozrejme, predstavený aj menší a ľahší model, klasický Note 20. Jeho cenovka by taktiež mala byť značne nižšia kvôli o niečo horšiemu hardvéru. Ten však bude tak či tak špičkový.

K pomerne veľkej hardvérovej zmene dôjde aj na spodku zariadenia. Ikonický S Pen sa presunie na ľavú stranu od portu na nabíjanie. Na ľavú stranu sa tiež presunie aj spodný reproduktor.

Čo bližšie vieme o technických špecifikáciách?

Aj pri novej generácii Samsung Galaxy Note by malo dôjsť k zväčšeniu uhlopriečky displeja. Minulá generácia Galaxy Note 10 ponúkla oproti sérii Galaxy S10 vylepšený čipset Samsung Exynos 9825. Niektoré špekulácie dokonca hovoria, že Samsung tento rok predstaví nový čipset Exynos 992. Ak sa tak nestane, Galaxy Note 20 ponúkne rovnaké čipsety ako séria Galaxy S20.

samsung
Zdroj: androidcentral.com

Nechýba ani vylepšenie batérie a kapacita by mala presahovať až 5000 mAh. Fotoaparát bude pravdepodobne využívať 108 MPx snímač, avšak nebude poskytovať 100x hybridný zoom, ako môžeme vidieť pri terajšom vlajkovom modeli.

Novinka nám bude predstavená už v auguste, ale do tej doby sa ešte očakáva príchod nových únikov. Predstavovanie série Galaxy Note 20 prebehne len v online prenose a z dôvodu pandémie nového koronavírusu sa ho po prvýkrát dotkneme až v septembri. Cena je podobná ako vždy a pohybovať sa budeme na úrovni približne 1000 eur.

Zdroj: twitter.com, androidpolice.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -