Privítajte Samsung Galaxy S21 FE. Stane sa ľudovou voľbou vďaka pomeru cena/výkon?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najnovší člen rodiny Galaxy S21 zdedil jeho oceňované vlastnosti a funkcie – vysoký výkon, profesionálny fotoaparát, bezproblémové pripojenie k ekosystému zariadení a prepracovaný ikonický dizajn.

Samsung Galaxy S21 FE 5G

Spoločnosť Samsung Electronics oficiálne privítala nový prírastok do radu Galaxy S21 – model S21 FE 5G. Tento smartfón prináša vyvážený balík fanúšikmi obľúbených špičkových funkcií Galaxy S21, ktoré umožňujú ľuďom objavovať a prezentovať seba a svoje okolie. Medzi jeho silné stránky patrí aj pútavý dizajn, výnimočný výkon, perfektný displej, profesionálny fotoaparát a jednoduchá integrácia do ekosystému Galaxy. Samsung Galaxy S21 FE 5G bude na Slovensku v predaji od 5. januára v zelenej, šedej, bielej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena za verziu s 6 GB RAM a 128 GB interným úložiskom je 749 Eur, za verziu s 8 GB RAM a 256 GB interným úložiskom je 819 Eur.

Zákazníci, ktorí si kúpia nový model do konca januára 2022 alebo do vypredania zásob, navyše získajú nárok na službu Galaxy Premier Service na dobu jedného roka, ktorá kryje jedno náhodné poškodenie mobilného telefónu (napríklad poškodenie displeja pádom podľa podmienok služby). Výška spoluúčasti je 59 Eur. Záujemcovia zároveň môžu využiť výkupný bonus 150 Eur za spätné odkúpenie starého zariadenia v rámci akcie Vymeňte starý za nový na stránke  www.novysamsung.sk.

Samsung Galaxy S21 FE
Zdroj: Samsung

„Samsung sa snaží prinášať najnovšie mobilné inovácie čo najväčšiemu počtu ľudí,“ povedal TM Roh, prezident a vedúci divízie MX (Mobile eXperience) spoločnosti Samsung Electronics. „Model Galaxy S20 FE a rad Galaxy S21 vyvolali neuveriteľne pozitívne reakcie zákazníkov. Preto sme rovnaký prístup zvolili aj pri modeli S21 FE 5G a vybavili ho všetkými špičkovými funkciami, ktoré naši verní fanúšikovia rodiny Galaxy považujú za najdôležitejšie. Sme radi, že im môžeme ponúknuť zariadenie, ktoré spĺňa ich požiadavky.“

Viac možností sebaprezentácie

Charakteristický prémiový dizajn S21 FE 5G nadväzuje na dedičstvo radu Galaxy S21, počnúc ikonickým rámikom objektívov Contour-Cut, ktorý plynulo splýva s krytom a dotvára štýlový, jednotný vzhľad. Používatelia môžu tiež vyjadriť svoju osobnosť výberom zo štyroch nových módnych farebných variantov – zelenom, šedom, bielom a fialovom – s matnou úpravou povrchu. Nový smartfón má elegantné a tenké telo s hrúbkou 7,9 mm, takže ho môžete ľahko vložiť do vrecka a vziať kamkoľvek so sebou.

Samsung Galaxy S21 FE
Zdroj: Samsung

Výkon, displej a výdrž, ktoré potrebujete

Fanúšikovia značky Samsung uviedli, že výkon a displej sú rozhodujúcimi faktormi, ktoré umožňujú držať krok s neustále sa zvyšujúcimi požiadavkami dnešného dynamického sveta. Preto je smartfón S21 FE 5G vybavený najnovším, superrýchlym procesorom používaným v rade Galaxy S21. Milovníci videí ocenia superostrý displej Dynamic AMOLED 2X s vysokým rozlíšením. Náruživých hráčov poteší najmä plynulá grafika so 120 Hz obnovovacou frekvenciou pre intenzívnejšie herné zážitky, ako aj 240 Hz odozva dotykovej obrazovky, ktorá posunie ich herné zručnosti do nových výšin.

Dlhá výdrž batérie je tiež najvyššou prioritou pre aktívnych používateľov, ktorí často cestujú. Smartfón S21 FE 5G je vybavený batériou, ktorá poskytuje dostatok energie na celý deň používania v práci, doma a všade medzi tým. Vďaka možnosti superrýchleho nabíjania s výkonom 25 W ho možno nabiť už za 30 minút o viac ako 50 %, takže všetky skvelé funkcie tohto zariadenia môžete využívať prakticky nepretržite.

Samsung Galaxy S21 FE
Zdroj: Samsung

Vynikajúce fotografie

Séria Galaxy S21 je známa svojimi špičkovými fotoaparátmi a S21 FE 5G je vybavený rovnakým súborom profesionálnych fotomodulov, akým boli vytvorené svetovo najoceňovanejšie snímky. Amatérski aj profesionálni fotografi môžu jednoducho upravovať, publikovať a zdieľať obsah, ktorý upúta pozornosť. V porovnaní s modelom S20 FE bol vylepšený aj nočný režim, ktorý umožňuje mimoriadne dobre vykreslené fotografie aj pri veľmi slabom osvetlení, napríklad na nočných akciách s priateľmi. K dispozícii je aj skvelý 32-megapixelový predný fotoaparát, ktorý môžete použiť na kvalitné selfie s najlepšími priateľmi. Snímky môžete ešte upraviť pomocou funkcie AI Face Restoration, aby ste mali istotu, že budete vyzerať čo najlepšie. Vďaka funkcii duálneho nahrávania môžete dokonca zachytiť, čo sa deje pred vami aj za vami – stačí spustiť nahrávanie a smartfón bude súčasne nahrávať zábery predným aj zadným objektívom.

Samsung Galaxy S21 FE
Zdroj: Samsung

Ľahko prispôsobiteľné a bezpečné používateľské prostredie

Intuitívne používateľské rozhranie Samsung One UI 4 vám umožňuje navrhnúť si ideálne mobilné prostredie – také, ktoré vyhovuje vašim potrebám a umožňuje vám ukázať, kto ste. Vďaka väčším možnostiam prispôsobenia a väčšej ochrane súkromia budete mať všetko pod kontrolou. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, ikony, oznámenia, tapety a ďalšie prvky, napríklad vylepšené widgety ponúkajúce rozsiahle možnosti personalizácie. Spoločnosť Samsung verí, že skutočne prispôsobiteľné prostredie neznamená len zmenu grafiky a celkového vzhľadu. Na zaistenie pocitu bezpečnosti a ochrany je S21 FE 5G vybavený novým panelom ochrany osobných údajov, ktorý sústreďuje ovládacie prvky zabezpečenia na jednom ľahko prístupnom mieste, takže používanie rozhrania One UI 4 na Galaxy S21 FE 5G je rovnako jednoduché ako bezpečné.

Viac informácií o Galaxy S21 FE 5G nájdete na stránkach www.samsung.com/galaxy-s21-fe-5g/  alebo na samsungmobilepress.com.

Zdroj: TS Samsung

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -