Samsung dnes na Slovensku spúšťa predaj najnovších smartfónov zo série Galaxy S21 5G

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bratislava, 29. januára 2021 – Spoločnosť Samsung dnes na Slovensku spúšťa predaj mobilných telefónov najnovšej série Galaxy S21 5G. Nový rad Galaxy S21 tvoria tri modely: Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G a Galaxy S21 Ultra 5G, ktoré sú na Slovensku dostupné v niekoľkých pamäťových verziách. Zákazníci, ktorí odpredajú do konca apríla svoj starší telefón, môžu navyše získať bonus v hodnote 200 Eur k výkupnej cene telefónu.

Tohtoročná novinka je skutočne  nabitý smartfón. Nielenže vyniká už na prvý pohľad, vďaka svojmu netradičnému elegantnému vzhľadu, ale nezaostáva ani na ten druhý pohľad. Naopak, skôr ešte podčiarkne exkluzivitu svojím výkonom a úplne špičkovým fotoaparátom. Ku skvelým špecifikáciám sme navyše k predobjednávkam ponúkli lákavý bonus v podobe bezdrôtových slúchadiel a smart prívesku SmartTag.“ uviedol Tomáš Balík, riaditeľ divízie mobilných zariadení Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Teší nás a zároveň sa ospravedlňujeme, že niektoré modely zo série Galaxy S21 5G môžu byť kvôli veľkému záujmu vypredané. Robíme všetko pre to, aby sme čo najskôr zvýšený dopyt pokryli.“

Pre zákazníkov Samsung pripravil do konca apríla špeciálnu bonusovú kampaň „Vymeň starý za nový“. V rámci nej môžu získať bonus v hodnote 200 Eur navyše k výkupnej cene, ak si kúpia nový telefón Galaxy S21 5G, S21+ 5G alebo S21 Ultra 5G a súčasne odpredajú svoj použitý funkčný mobilný telefón.

Rada Galaxy S21 5G
Zdroj: Samsung

Sériu Galaxy S21 5G tvoria tri modely: Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G a Galaxy S21 Ultra 5G. Najvyšší model Galaxy S21 Ultra 5G ponúka najlepší fotoaparát profesionálnej kvality a smart displej s najlepším obrazom v histórii série Galaxy. Navyše sa u neho po prvýkrát v sérii S stretávame s obľúbeným dotykovým perom S Pen. Ďalšie dva modely ponúkajú špičkový fotoaparát, najvýkonnejší obrazový procesor a pýšia sa jedinečným dizajnom, ktorý umožní aj tým najnáročnejším používateľom vyjadriť svoj vlastný štýl.

Nové smartfóny radu Galaxy S sa začínajú na Slovensku predávať od piatka 29. januára 2021. K dispozícii sú v kamenných predajniach Samsung, v e-shope www.samsung.sk alebo u vybraných predajcov.

Dostupnosť modelov a farieb na Slovensku:

 • Galaxy S21 5G je k dispozícii v šedej (Phantom Gray), bielej (Phantom White), ružovej (Phantom Pink) a fialovej (Phantom Violet) farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 849 € za verziu s 8 GB RAM/128 GB internou pamäťou a 899 € za verziu s 8 GB RAM/256 GB internou pamäťou.
 • Galaxy S21+ 5G sa predáva v čiernej (Phantom Black), striebornej (Phantom Silver) a fialovej (Phantom Violet) farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 1 049 € za verziu s 8 GB RAM/128 GB internou pamäťou a 1 099 € za verziu s 8 GB RAM/256 GB internou pamäťou.
 • Galaxy S21 Ultra 5G je v predaji v čiernej (Phantom Black) a striebornej (Phantom Silver) farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je stanovená na 1 249 Eur za verziu s 12 GB RAM/128 GB interné úložisko, 1 299 Eur za verziu s 12 GB RAM/256 GB interné úložisko a 1 429 Eur za verziu s 16 GB RAM/512 GB interné úložisko.
Farby Galaxy S21 5G
Zdroj: Samsung

„Vymeňte starý za nový“ a získajte až 530 € naspať za váš starý telefón*

Cena zariadenia sa odvíja od jeho stavu a aktuálnej situácie na trhu. Na získanie bonusu je potrebné doložiť IMEI zakúpeného zariadenia a doklady o jeho kúpe (faktúra alebo účtenka) s dátumom od 29. 1. do 30. 4. 2021. Registrácia potrebných údajov musí prebehnúť na www.novysamsung.sk do 7. 5. 2021. Bonusová akcia trvá do 30. 4. 2021 alebo do vyčerpania bonusov.

Detailný postup uplatnenia bonusu:

 1. Zaregistrujte svoje staré zariadenie, ktoré chcete odpredať. Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujete model a informácie o jeho stave.
 2. Zaregistrujte nové zariadenie:
  Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte údaje o novom zariadení zo série Galaxy S21 5G:

  • model nového zariadenia,
  • IMEI číslo nového zariadenia,
  • dátum kúpy nového zariadenia,
  • predajňu, kde ste zakúpili nové zariadenie,
  • nahrajte fotografiu pokladničného dokladu/faktúry nového zariadenia.
 3. Zvýhodnená výkupná cena*
  Za staré zariadenie vám bude vyplatená bankovým prevodom na váš účet po validácii (potvrdení) stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Galaxy S21 5G.

  *Zvýhodnená výkupná cena reprezentuje najvyššiu výkupnú cenu používaného telefónu Samsung  vrátane bonus až 200 € k výkupnej cene. Príklad: Najvyššia variabilná výkupná cena za Galaxy S10+  je 330 € + bonus k výkupnej cene je 200 € = 530 €. Nový Samsung Gakaxy S21 5G tak môžete mať od 319 €. Odporúčaná maloobchodná cena Galaxy S21 5G je 849 €.

Zdroj: TS Samsung

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -