Samsung Odyssey League hlási návrat, tentoraz sa bude hrať Rocket League

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Po minuloročnom úspešnom turnaji v hre Player Unknown’s Battlegrounds chystá spoločnosť Samsung Electronics ďalšie kolo série Odyssey League. Globálny líder v odbore herných monitorov opäť pozýva nadšených e-športovcov na poriadny závod, avšak tentokrát sa nebude strieľať zo zbraní ako v PUBG, ale loptou do brány. A príde aj na vodičské zručnosti. Samsung venoval do súťaže množstvo vecných cien, okrem toho si úspešní pretekári rozdelia 25 000 eur.

Samsung Odyssey League

Diváci finálových bojov si nepochybne všimnú najnovšie herné monitory Samsung Odyssey, ktoré budú používať v záverečných kolách turnaja všetky zúčastnené tímy. Špičku medzi súčasnými modelmi tvorí Odyssey G9, ktorý nedávno získal cenu pre najlepší herný monitor od Európskej hardvérovej ​​asociácie. Hráči si vďaka skvelým monitorom môžu vychutnať vynikajúce farby, precíznu kresbu a rýchle reakcie, ktoré sú pre Rocket League nevyhnutné, či už hráte na počítači alebo na hernej konzole.

Samsung Odyssey League
Zdroj: news.samsung.com

Seriál Odyssey League je pomenovaný práve po špičkových herných monitoroch. Najlepšie herné tímy z celej Európy sa v ňom stretávajú v rôznych disciplínach, napríklad v spomínanej hre PUBG a aktuálne v Rocket League. Tímy, ktoré si to na najvyššej úrovni (ako sa na značku Odyssey sluší) rozdajú, si môžu rozdeliť odmeny v celkovej výške 25 tisíc eur.

Regionálne tímy sa na turnaj môžu registrovať od 2. júla, kvalifikácia sa rozbieha 23. júla. Víťazi kvalifikácie sa stretnú v regionálnych finálových kolách, všetko sa bude prenášať naživo s komentárom v miestnom jazyku.

Úspešné tímy z finálových kôl postúpia do európskeho finále, ktoré sa koná 27. – 29. júla. Prenos bude komentovaný v angličtine a jeden z tímov si odnesie celkové víťazstvo.

Rozdelenie regiónov pre Odyssey League:

Región Štát / Oblasť Typ Dátum
1, 2, 3, 4, 5 Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Poľsko, stredná a východná Európa Kvalifikácia 23.-26.7.
Regionálne finále 7.-8.8.
6, 7, 8, 9,10 Benelux, Francúzsko, Nemecko, severské krajiny Kvalifikácia 30.7.–2.8.
Regionálne finále 14.-15.8.
ALL Všetky regióny Európske finále 27.-29.8.

Tímy, ktoré sa chcú na turnaji zúčastniť, sa môžu prihlásiť tu: www.odysseyleague.gg.

Samsung bude sledovať a komentovať vývoj turnaja na svojom Twitteri (@OdysseyLeague) a na našom Discord serveri.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -