Vieme, v ktorých Marvelovkách sa znova objaví Samuel L. Jackson ako Nick Fury!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nick Fury sa vracia do sveta MCU!

Každého Marvel fanúšika určite zarazilo, keď sa vo filme Captain America: Civil War neobjavil chlap, ktorý dal Avengers dohromady. Reč je samozrejme o Nickovi Furym, ktorého si doteraz už deväťkrát (7 filmov + 2 epizódy v seriáli) zahral Samuel L. Jackson. Síce ide o známeho herca z klasík ako Pulp Fiction, určite treba poznamenať, že postava Nicka Furyho sa stala pre neho ikonickou.

Po vynechaní v Civil War sme sa teda konečne dozvedeli, kde sa objaví nabudúce. Samuel L. Jackson je oddnes oficiálne pripísaný k filmu Captain Marvel, ktorý príde v roku 2019. Uvidíme teda, ako do tohto filmu zapadne. Fury by mal pravdepodobne našu Kapitánku, ktorú si zahrá oscarová Brie Larson, priniesť do Avengers. Samozrejme, nikto z nás doteraz netuší, či sa Captain Marvel neobjaví na plátne aj skôr.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Nyjwkav3h_0]

Skôr je samozrejme myslené vo filme Avengers: Infinity War. Sam L. Jackson je pochopiteľne zatiaľ zapísaný aj práve na túto Marvelovku. A tak ako ostatní, aj pre Avengers 4. Ak by sa teda Marvelová objavila už v Infinity War, určite by zdieľala scény práve s Nickom Furym. Obaja herci sa už dokonca na plátne spolu objavili vo filme Kong: Skull Island, takže ich chémia bude určite skvelá. Cesta Nicka Furyho je v tomto univerze teda skutočne veľká, a je naozaj škoda, že sa ho tvorcovia nesnažili dostať do Občianskej Vojny. 10 MCU filmov je však vynikajúci úpech!

Máte radi Sama L. Jacksona ako Nicka Furyho? Chcete z jeho postavy vidieť v MCU viac? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -