REKLAMA

Zrejme všetci si pamätáme na akciou-nabitú krimi-komédiu s názvom Dannyho jedenástka (Ocean’s Eleven), ktorú nám priniesol Steven Soderbergh (Magic Mike, Logan Lucky) v roku 2001. Možno sa to nezdá, no od premiéry filmu prešlo už 16 rokov. Od kritikov z Rotten Tomatoes si snímka získala krásnych 81%. Avšak film bol len jedným z trilógie, kam patrí aj Dannyho dvanástka (Ocean’s Twelve) a Dannyho trinástka (Ocean’s Thirteen). No pokračovania skvelého pilotu neboli tak úspešné a obdržali 55% a 70%.

Vo filme sa vtedy objavili okúzlujúci herci ako George Clooney (Danny Ocean), Brad Pitt (Rusty Ryan), Matt Damon (Linus Caldwell), Casey Affleck (Virgil Malloy), Elliott Gould (Reuben Tishkoff). Ďalej sa vo filme ocitli Bernie Mac (Frank Catton), Scott Caan (Turk Malloy), Carl Reiner (Saul Bloom). Avšak aj pôvabná Julia Roberts (Tess Ocean) a zvyškom obsadenia Michael Delano (Walsh), Scott L. Schwartz (Bruiser), Jerry Weintraub (Denny Shields), Qin Shaobo (“The Amazing” Yen), Andy García (Terry Benedict), Eddie Jemison (Livingston Dell) a Don Cheadle (Basher Tarr).

REKLAMA

Dannyho osmička
Zdroj: today.com

Dostali sme prvý trailer na film Dannyho osmička!

Warner Bros. Pictures a Village Roadshow Pictures vypustili prvý trailer na prichádzajúci film Dannyho osmička (Ocean’s 8). Jedná sa o ženské pokračovanie/spin-off populárneho filmu Dannyho jedenástka (Ocean’s 11). Ten by sme si mali v kinách vychutnať už v polovici budúceho roka, presnejšie v júni.

V lete budúceho roka sa Debbie Ocean (Sandra Bullock) pokúsi o krádež storočia počas newyorského Met Gala večera. Jej prvým cieľom bude zostaviť perfektný tím. Ten sa skladá z postáv: Lou (Cate Blanchett), Nine Ball (Rihanna), Amita (Mindy Kaling), Constance (Awkwafina), Rose (Helena Bonham Carter), Daphne Kluger (Anne Hathaway) a Tammy (Sarah Paulson). Mali by sme vidieť aj cameo v podaní Matta Damona, v ktorom by mal pravdepodobne stvárniť jeho postavu Linusa Caldwella z predchádzajúcich troch filmov. Objaví sa aj známy komediant James Corden, ktorý si zahrá úlohu poistného vyšetrovateľa a Dakota Fanning dostane taktiež rolu, ktorá nám je zatiaľ neznáma. Celebrity ako Kim Kardashian, Kendall Jenner, Anna Wintour, Adriana Lima a Katie Holmes budú mať vo filme cameá.

Dannyho osmička
Zdroj: darkhorizons.com

Réžiu má pod palcom filmár Gary Ross (The Hunger Games, Seabiscuit), ktorý bol neraz nominovaný na Oscara. Tá bude priebiehať podľa scenáru, ktorý napísal práve on spoločne s Oliviou Milch (Dude), Stevenom Soderberghom (Magic Mike, Logan Lucky). Zatiaľ čo o produkciu sa postará Jon Kilik. Výkonnými producentmi sú Michael Tadross, Susan Ekins, Sandra Bullock, Diana Alvarez a Bruce Berman. Pridá sa k nim aj Olivia Milch, ktorá bude co-producentkou.

Dannyho osmička
Zdroj: comingsoon.net