Chystá sa opätovné spojenie herečky Sandry Bullock a herca Ryana Reynoldsa? Čo máme čakať od filmu The Lost City of D?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Sandra Bullock pripravuje film The Lost City of D

Sandra Bullock predstavila svoj nový film The Lost City of D. Svojím popisom pripomína mix filmu Romancing the Stone z roku 1984 a Jumanji: Welcome to the Jungle z roku 2017. Môžeme teda čakať dobrodružstvo plné lásky a akcie?

Už je to nejaký ten čas, odkedy si Bullock zahrala v nejakom väčšom filme. Naposledy sme ju videli vo filme Debbina 8 a v populárnom Bird Boxe od Netflixu. Jej návrat očakáva milión fanúšikov a práve film The Lost City of D by mohol byť dielom, vďaka ktorému sa Sanra Bullock vráti do povedomia divákov.

O čom film bude a kto si v ňom zahrá?

Kvôli názvu sa môže zdať, že sa jedná o pokračovanie filmu od Jamesa GrayaThe Lost City of Z. Nie je to však pravda. Film The Lost City of D si pre nás pripravil niečo úplne iné. Sandra Bullock si zahrá autorku, ktorá zistí, že fiktívne mesto, o ktorom písala, v skutočnosti existuje. Vydá sa ho navštíviť a sprevádza ju herec, ktorý hral postavu z jej knihy. Podľa oficiálneho popisu nás čaká film plný romantiky.

sandra bullock a ryan reynolds the lost city of D
Zdroj: thurrockgazette.co.uk

Diskutuje sa o tom, či si postavu herca nezahrá práve Ryan Reynolds. Dočkali by sme sa tak nie len návratu herečky Bullock, no aj obľúbenej hereckej dvojice, ktorú sme naposledy videli v roku 2009 vo filme Návrh. V ňom bola energia medzi nimi tak úžasná a prirodzená, že všetci dúfame, že k tejto spolupráci znova dôjde.

Kto bude na filme pracovať?

Okrem možného hereckého obsadenia poznáme už aj mená režisérov. Nimi budú tvorcovia indickej kriminálnej komédie Band of Robbers a pripravovaného seriálu Masters of the Universe, ktorý uvidíme na Netflixe – Adam a Aaron Nee. Na filme ďalej bude pracovať Seth Gordon ako producent a Dana Fox ako scenáristka. Sandra Bullock bude hlavnou producentkou.

Chceli by ste vidieť Bullock a Reynoldsa opäť spolu v novom romantickom filme? Vaše názory nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -