Režisér zombie série Vlak do Pusanu vyvíja ďalšie pokračovanie. Tentokrát sa dočkáme animovaného filmu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Juhokórejský režisér Sang-ho Yeon nám v roku 2016 priviedol zombie thriller Vlak do Pusanu, ktorý sa okamžite stal obrovským hitom a teraz sa môžeme tešiť na ďalšie pokračovanie. Pozitívne reakcie kritikov na seba nenechali dlho čakať.

Vlak do Pusanu 2: Polostrov premiéroval na domácej pôde 15. júla 2020, pričom nám tvorcovia tejto nadupanej zombie akcie oznámili vzrušujúcu novinku. Séria sa rozrastie o ďalší film, ktorý si však vychutnáme v animovanej podobe.

Vlak do Pusanu 2 Sang-ho Yeon
Zdroj: hnentertainment.co

Sang-ho Yeon pripravuje animované zombie pokračovanie filmu Vlak do Pusanu

Režisér pracoval na animovaných projektoch ešte dávno predtým, ako naskočil na natáčanie týchto dvoch filmov. Aj z toho dôvodu sa vrátil ku svojim koreňom a momentálne pracuje na vývoji ďalšieho pokračovania, ktoré bude priamo nadväzovať na dejovú líniu Vlaku do Pusanu 2. V rozhovore pre Polygon prezradil viac:

V súčasnosti sa rozprávame o vytvorení animovaného filmu, ktorý vytvorí vzťah medzi Unit 631 a Min-jung. Dúfame, že príbeh sa dá ďalej rozšíriť aj prostredníctvom kresleného média. Príbeh bude o tom, ako je možné nájsť nádej na polostrove, ktorý je izolovaný a plný zúfalstva.

Videli ste už animovaný výtvor Stanica Soul?

Pôvodný film zo série bol vynikajúci, na tom sa zhodneme viacerí. Pokračovanie ostáva pre slovenských divákov zatiaľ tabu, ale zdá sa, že tí, ktorí ho už videli, si ho okamžite obľúbili.

No ešte predtým, ako táto akčná zombie séria zazrela svetlo sveta, režisér Sang-ho Yeon stihol vyrobiť ešte jeden zaujímavý počin – animovaný film Stanica Soul, ktorý rozpráva príbeh o začatí zombie apokalypsy v Južnej Kórei.

Ten si môžete pozrieť úplne zadarmo na YouTube a nezaberie vám viac ako 90 minút. Od animácie síce nečakajte zázraky, tak ako ani od samotného príbehu, ale za pozretie to určite stojí. Ak sa na to dáte, priložené video nájdete nižšie v článku.

Dokáže režisér Sang-ho Yeon priviesť kvalitný animovaný príbeh zo série Vlak do Pusanu? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -