Hviezda seriálu American Horror Story sa nám ukazuje v traileri na nový thriller Run

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

V roku 2018 nám režisér Aneesh Chaganty priniesol mysteriózny thriller s názvom Pátranie. Film bol natoľko úspešný, že sa štúdio Lionsgate rozhodlo, že dá zelenú ďalšiemu Chagantyho filmu. Tentokrát sa do hlavnej úlohy dostane známa herečka z American Horror Story, Sarah Paulson.

Či film zažije rovnaký úspech ako jeho režisérsky debut je otázne. S rozpočtom 880 000$ dokázal film Pátranie celosvetovo zarobiť neskutočných 75 000 000$. Dokáže uspieť aj jeho nadchádzajúci film Run? Trailer vyzerá dosť sľubne!

Sarah Paulson v traileri na film Run

Film Pátranie sa niesol v duchu technológií. Celý film nám bol viac-menej prerozprávaný skrz počítače a mobily. Z traileru je však vidieť, že režisér tentoraz vsadil na úplne inú kartu. To však neuberá na kvalite ukážky, priam naopak, scény sú o to viac dynamickejšie a dokonca dychberúce!

Zaujímavý trailer s úžasným hereckým vystupovaním

Asi v polovičke traileru je možné si všimnúť, že sa nám pomaly zužuje záber. Je to veľmi zaujímavý formát. Pravdepodobne sa jedná o náznak zväčšujúceho sa napätia počas filmu. Predsa len, posledné scény, kde sme mali k dispozícii už len malý prúžok, boli najviac znepokojivé.

Príbeh sa bude sústrediť na matku, ktorej sa narodí čiastočne postihnuté dieťa. Vyzerá to, že medzi sebou majú úžasný vzťah a jej mama je naozaj obetavá žena. Všetko však pôjde dolu vodou, keď sa začnú odhaľovať tajomstvá, ktoré herečka Sarah Paulson, ktorá stvárňuje Diane Sherman, v sebe drží.

sarah paulson
Zdroj: traileraddict.com

Film Run ma skromnejší rozpočet, to však neznamená, že bude profitovať malé čísla. Na druhú stranu, podobná premisa filmu tu už bola, a to nielen od režiséra Aneesha Chagantyho. Ako som ale povedal, trailer vyzerá dosť sľubne. Navyše herečka Sarah Paulson vie čo robí, nie nadarmo robila niekoľko rokov pre seriál American Horror Story.

Na film sa budeme môcť tešiť už tento rok, pretože k nám do kín prichádza už 2. júla 2020! My sa skutočne tešíme, zároveň však držíme palce, nech dostaneme aspoň podobne kvalitné dielo ako tomu bolo pred dvomi rokmi.

Videli ste film Pátranie? Myslíte si, že zožne podobný úspech? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -