Do sveta DCEU prichádza hispánska Supergirl; debutovať bude vo filme The Flash

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmové univerzum DCEU sa rozrastá o nového hrdinu. Kolumbijská herečka narodená v Bostone Sasha Calle bola obsadená do úlohy Supergirl. Prvá latino Supergirl v histórii DC búra tradičné štandardy a predstavy o blonďavej hrdinke s modrými očami. Známa hlavne vďaka telenovele The Young and the Restless, herečka Sasha Calle je nominantkou na ocenenie Daytime Emmy.

O jej výber sa postaral režisér Andy Muschietti (To, To Kapitola 2), ktorý sledoval všetkých 425 konkurzov. Spolu s riaditeľom štúdia DC Films a producentmi sa zhodol, že Sasha priniesla postave ozajstnú tvrdosť a zraniteľnosť. Debutovať bude v budúcoročnom filme The Flash, ktorého režisérom je práve Muschietti. Ten jej túto radostnú novinku zdelil dojemným videohovorom, ktorý nájdete priložený nižšie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andy Muschietti (@andy_muschietti)

Sasha Calle je filmová Supergirl

Všetkých 425 herečiek z konkurzu nebolo informovaných o úlohe, ktorú sa snažia dostať, až do neskorších fáz procesu. Konkurzy, čítania scenáru a stretnutia prebiehali výhradne cez Zoom. Sasha dokonca absolvovala čítanie scenáru s Ezrom Millerom, predstaviteľom Flasha, pre zistenie hereckej chémie. Nakoniec túto úlohu získala a už čoskoro poletí na pľac filmu The Flash, ktorý bude premiérovať 4. novembra 2022.

„Videl som viac ako štyristo konkurzov. Súbor talentov bol skutočne úžasný a bolo veľmi ťažké rozhodnúť sa, ale nakoniec sme našli herečku, ktorá bola predurčená hrať túto rolu.“

Prezradil režisér Muschietti. Jeho film The Flash nemožno nazývať sólovkou, pretože okrem Supergirl bude obsahovať hneď dvoch Batmanov – Bena Afflecka a Michaela Keatona. Potenciálne by sa mala ukázať aj Gal Gadot ako Wonder Woman. Snímka bude inšpirovaná komiksovým príbehom Flashpoint Paradox, v ktorom sa Barry Allen snaží zvrátiť vraždu svojej matky, no namiesto toho rozbije celý časopriestor.

Sasha Calle
Zdroj: twitter.com

Vo filmovom vesmíre tak budú predstavené paralelné dimenzie, ktoré obsahujú rôzne verzie rovnakých postáv. Barry Allen bude podľa slov režiséra „búrať hranice fyziky a narazí na niekoľko alternatívnych dimenzií, v ktorých uvidíme mierne iné verzie klasických DC hrdinov“. Jednou z týchto postáv bude aj novo-obsadená Sasha Calle ako filmová Supergirl.

Čo hovoríte na obsadenie hispánskej herečky do úlohy Supergirl? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -