Scarlet Johansson a Chris Evans si zahrajú v novom sci-fi filme Project Artemis od Apple

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Do sci-fi filmu Project Artemis pribudli Scarlet Johansson a Chris Evans

Dvaja členovia hereckého obsadenia Avengerov sa opäť zídu, aby na svetlo sveta priniesli nový zaujímavý projekt. Scarlet Johansson a Chris Evans pribudli na zoznam hercov filmu Project Artemis, v ktorom tentokrát nebudú spoločnými silami zachraňovať svet pred vesmírnou hrozbou. A síce sa do vesmíru vydáme, cieľ misie bude úplne iný. Apple prezrádza, že dej filmu je zasadený do obdobia vesmírnych pretekov.

O sci-fi novinku sa postará režisér Jason Bateman, ktorý už v minulosti natočil niekoľko nízkorozpočtových filmov – Neslušné slová (2013) a The Family Fang (2015). Pamätať si ho však môžeme hlavne zo seriálu Ozark, v ktorom taktiež zasadol do režisérskeho kresla pri niekoľkých epizódach. Okrem toho, v tejto dramatickej sérii od Netflixu stvárňuje od roku 2017 aj hlavnú postavu Martyho Byrdea. Scenár napísala Rose Gilroy. Jonathan Lia, Keenan Flyyn a Scarlet Johansson film produkujú.

Veľké filmové plány spoločnosti Apple

Argylle Apple - scarlet johansson a chris evans Project Artemis
Zdroj: apple.com

Spoločnosť Apple kúpila film Project Artemis za 100 miliónov dolárov. Pred nedávnom dokonca zaplatila ďalších 200 miliónov dolárov za pripravovaný špionážny film Argylle od režiséra Matthewa Vaughna (franšíza Kingsmana). Na zozname je taktiež film o pretekoch Formuly 1, v ktorom si zahrá Brad Pitt.

Okrem filmu Project Artemis, Apple so Scarlet Johansson pracuje aj na projekte Bride pod záštitou režiséra Sebastiana Lelia. Medzi pripravovanými filmami nájdeme ešte novinku Killers of the Flower Moon, ktorého réžiu má na starosti Martin Scorsese (Irishman). Spoločnosť tiež uvedie film Tetris v hlavnej úlohe s Taronom Egertonom. Dátumy vydania zatiaľ nepoznáme ani pri jednom vyššie uvedenom filmovom projekte. Apple si dokonca na svoje konto pripísal obrovský úspech – minuloročný film CODA od Sian Hederovej získal Oscara za najlepší film. Je teda vidieť, že spoločnosť má so svojou platformou obrovské plány, už len si počkať na nové informácie.

Páči sa ti opätovné stretnutie hereckého dua Johansson – Evans vo filme Project Artemis od Apple?  Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -