Ako to bude s Visionom a Scarlet Witch v Infinity War? Nové video z natáčania vám to prezradí!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Čo sa stane so superhrdinským párom v rozhodujúcej kapitole?

Natáčanie najväčšieho filmu v histórii prebieha už v plnom prúde. Samozrejme, reč nie je o ničom inom, ako o Avengers: Infinity War. To dokonca nie len, že prebieha, no v niektorých prípadoch aj končí. Podaktorí herci už vraj majú všetky scény dotočené, a iba čakajú, kým ich zavolajú na Avengers 4. Výroba filmu však ešte pár mesiacov potrvá. Zaujímavé ale je, že sa iba veľmi málo scén natáčalo vonku. Na internet teda žiadne poriadne fotky neprišli. Dnešok je však výnimkou, pretože tu máme prvé video!

A ide o poriadne zachytenie deja. Preto už teraz upozorňujem. Ak chcete mať prekvapenie v kine, zavrite tento článok. Ak nie, tak čítajte ďalej. Vo videu totižto vidíme Scarlet Witch a Visiona. Obaja sú v civilnom oblečení. Avšak, Vision už nie je robot. Vidíme, ako sa milostne rozpráva s Wandou, ktorá mu dokonca rukou prechádza po jeho už ľudskom čele, bez kameňa nekonečna. Následne sa obaja pobozkajú a neskôr si čelo chytá ešte sám Vision. Čo to teda znamená? Thanos mu ukradol kameň nekonečna, a z Visiona sa stal človek.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=VyAWvyTxZNA]

Musím povedať, že ide o krásne rozvitie zamilovaného príbehu Visiona s Wandou. Všetci vieme, že Visionov jediný cieľ je ostať s ňou. Bude teda môcť, keď už bude človekom? Uvidíme. Musíme však myslieť aj na „realitu“. Thanos je veľký protivník a Vision by bol veľmi nápomocný v boji proti nemu. Ako to s ním teda dopadne? Dostane ho naspäť? Urobilo by to z neho opäť „stroj“? Veľmi veľa otázok, a tak málo odpovedí. Budeme si musieť iba počkať. Hlavne nezabudnite, od premiéry Infinity War nás delí už len rok!

Ako je to podľa vás? Ostane Vision človekom, alebo sa mu podarí získať kameň naspäť? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah