Herečka Scarlett Johansson nazvala Hulka mutantom. Má to nejakú spojitosť s X-Menmi v MCU?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Scarlett Johansson v MCU

Pomaly sa blíži sólový film Black Widow, kde hrá Scarlett Johansson hlavnú úlohu. Práve tento film bol veľmi očakávaný odkedy sa nám jej postava objavila na obrazovkách prvýkrát. Práve z tohto dôvodu teraz prebieha množstvo rozhovorov, ktorých je Scarlett súčasťou.

Natasha, postava hraná Scarlett, je často zobrazovaná s postavou Hulka (Mark Ruffalo). Ich prvé spojenie bolo ukázané vo filme Avengers: Age of Ultron. Bolo to práve tam, kde sa Natasha spriatelila s Brucom aj v jeho Hulkovej podobe. Neskôr medzi nimi bola aj romantická zápletka, s ktorou ale v ďalších filmoch nepokračovali.

Natasha Romanoff/Black Widow (Scarlett Johansson, left,) and Bruce Banner/Hulk (Mark Ruffalo)
Zdroj: indiewire.com

Natashina púť skončila v Avengers: Endgame, ale jej sólový film sa odohráva po udalostiach filmu Captain America: Civil War. Preto je jej návrat možný.

Čo povedala Scarlett Johansson v interview?

V rozhovore pre Entertainment Weekly Scarlett rozprávala o jednej z najväčších udalostí Avengerov, o bitke pri New Yorku. Voľný preklad toho, čo povedala, znie takto:

„Nikto z nás netušil, ako to dopadne. Zdalo sa to šialené. Je tu nórsky boh, je tu Tony Stark, bohatý playboy, a vedec, ktorý je mutant a má problémy s ovládaním hnevu.“

Taktiež tvrdila, že nikto netušil, či Avengeri budú mať úspech. Na jej výroku je čudné to, že nazvala Hulka mutantom. Mutanti sú postavy, ktoré získajú svoje schopnosti génmi. Najmä X-génmi, ktoré sú najznámejšie práve z X-Menov, ktorí sa v MCU zatiaľ nestihli ukázať.

Hulk ale svoje schopnosti získal pri pokuse s gamma žiarením. Preto je nevhodné nazvať ho mutantom. Je ale možné, že to Scarlett myslela vo všeobecnom význame a nezamyslela sa nad významom tohto slova v spojitosti s MCU. Teraz čakáme na to, čo nové nám povie o svojom filme v ďalších interview.

Čo si myslíte o tom, čo Scarlett Johnasson povedala v interview? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -