Scenár 8. série Game of Thrones rozplakal herecké obsadenie a sľubuje, že koniec veľkolepého seriálu dojme aj nás!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Famózny seriál Game of Thrones (Hra o tróny) je jedným zo vzácnych programov, ktoré vystrelia na samotný vrch popularity. Popri všetkom taktiež ide o program, ktorý svoj počet divákov zvyšuje každou sériou. Takmer všetky tohtoročné epizódy dokázali prekonať tú predchádzajúcu ako v grandióznosti, tak aj vo veľkosti publika. To so sebou prináša aj kritický úspech. Okrem neustálych kladných ohlasov sa už však môže Game of Thrones aj tento rok chváliť nomináciami na prestížne ocenenia. Všetko tak doteraz bolo úžasné – no 8. séria sľubuje, že to najlepšie ešte neprišlo.

Zdroj: anoncraft.com

Scenár 8. série Game of Thrones sľubuje veľa

Vieme, že príbeh finálnej série sa má postarať o to, že postavy sa ocitnú v cudzích prostrediach, ktoré im nie sú dobre známe. Aj keď bola veľká časť deja zameraná na spájanie charakterov, posledná várka 6 epizód ich zasa nasilu oddelí a postavy ešte naposledy vystaví hrozivému nebezpečenstvu. S viacerými konfliktmi, ktoré driemu pod povrchom a neistými alianciami, ktoré majú zastaviť mocného Night Kinga tak môžeme bezpečne usúdiť, že 8. séria bude napínavá. Taktiež však bude nesmierne emocionálna. Pôjde totižto o záver dlhoročného príbehu s koncom, ktorý dovolí hercom opustiť ich životné role, s ktorými budú naveky spájaní.

V nedávnom rozhovore s portálom EW sa Spohie Turner rozrozprávala o jej nadchádzajúcej úlohe vo filme X-Men: Dark Phoenix. Prirodzene sa téma pomaly presunula aj ku finálnej sérii Game of Thrones, v ktorej herečka opäť stvárni postavu Sansy Stark. Keď sa jej opýtali, ako herecké obsadenie a štáb reagovalo na prichádzajúci koniec seriálu, Turner vyrozprávala okolnosti ohľadom horkosladkého zhromaždenia:

„Prednedávnom sme predčítali zo scenáru a na samotnom konci sme sa len postavili a s plačom tlieskali. Boli tam všetci, každý, kto sa na tom nejak podieľal. Bolo to úžasné. Zatiahli sme rolety, odrezali sa od zvyšku sveta a mali sme šesť hodín času v tejto miestnosti, počas ktorých sme len čítali, plakali a smiali sa. Keď sme mali emocionálnu chvíľu za sebou, len sme si pomysleli, že teraz máme pred sebou osem mesiacov. Osem mesiacov, ktoré nám zostávajú na to, aby sme si tým prešli!“

ôsma séria game of thrones
Zdroj: variety.com

Väčšinou je zvykom, že predčítanie scenáru sa robí po jednej epizóde. Seriál Game of Thrones však využil šancu pred finálnou sériou a zorganizoval „maratón,“ počas ktorého herci spoznali celú ôsmu a finálnu sezónu, ktorú uvidíme v roku 2019. Ako veľmi sa na záver epického deja tešíte?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -