Scenár k filmu Strážcovia Galaxie Vol. 3 bude čoskoro dokončený! Režisér James Gunn nás všetkých potešil a prípravy sa môžu začať

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

James Gunn konečne oznámil, že scenár k filmu Strážcovia Galaxie Vol. 3 sa blíži ku dokončeniu. Dobré správy prichádzajú len pár mesiacov po tom, ako sme si v kinách mohli vychutnať druhú splátku z tohto vesmíru. Strážcovia Galaxie Vol. 2 vyšli tesne pred letom a zatiaľ sa nachádzajú na tretej priečke medzi TOP najvyšším príjmom v roku 2017. Niet divu, že sa Marvel rozhodol pre ďalšie pokračovanie, na ktorom sa momentálne intenzívne pracuje a 70 stranové skriptá sa dočkali „života„. Takto sa k tomu vyjadril režisér:

„Áno, hlava je dnes ráno mimoriadne mimo mojej kontroly, ale myslel som si, že je dôležité sa s vami podeliť o môj nový hrnček s Grootom. Sadnúť si so šálkou kávy, pustiť sa do práce, a sme skoro u konca. Prvé úplné skriptá ku Strážcom Galaxie Vol. 3, takmer 70 strán!“

Zdroj: anoncraft.com

Kedy sa dočkáme zakončenia trilógie?

Oficiálny dátum vydania filmu ešte neprišiel, ale očakáva sa, že by sa tak mohlo stať po roku 2020. Sú to síce ešte tri dlhé roky čakania, no program hercov je naozaj nekompromisne nabitý. Asi najväčším „problémom“ je film Avengers 4, ktorý bude poslednou prekážkou pred natáčaním druhého pokračovania našich obľúbených strážcov. James Gunn v minulosti povedal, že tretí film zakončí trilógiu. Tá sa dejovo posunie desať až 20 rokov do budúcnosti a my sa tak dočkáme obrovského počtu nových postáv.

Strážcovia Galaxie Vol. 3 sa vo svojom vesmíre opäť o niečo rozšíria. Nebudú chýbať ani nové postavy, ktoré by mohli dej značne obohatiť. Na to aké to budú, si však budeme musieť počkať. V hlave nám jedine vŕta Adam Warlock, ktorý sa objavil na konci druhého filmu. James Gunn prezradil, že táto postava ho naozaj zaujala a rád by ju začlenil do ďalšieho filmu. Režisér tiež varoval, že to bude naposledy, kedy uvidíme strážcov galaxie ako ich poznáme.

Do hry sa opäť vrátia Chris Pratt, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel a Zoe Saldana. Svoje miesto by mal taktiež zaujať aj Sylvester Stallone ako Stakar Ogord. Hovorí sa aj o návrate Michaela Rookera, no už len pri spomienkach na minulosť. Návrat týchto bol jednoznačný a na ďalšiu aktualizáciu si budeme musieť ešte počkať. Do tej doby neprehliadnite spomínaný príspevok od režiséra Jamesa Gunna na sociálnej sieti Instagram. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -