Filmy

Scenár k filmu Star Wars 9 je dokončený a režisér J.J. Abrams oznámil začiatok natáčania!

Zo sveta nesmrteľnej vesmírnej ságy prichádzajú pozitívne správy. Režisér J.J. Abrams totižto odhalil, že scenár k filmu Star Wars 9 bol dokončený a taktiež prezradil, kedy sa začne natáčanie. To by sa malo zahájiť niekedy koncom júla a všetko nás presviedča o tom, že sa projekt poberá konečne dobrým smerom. Po príchode režiséra sa všetko zmenilo a takéto novinky znejú určite vzrušujúco.

V najnovšom rozhovore J.J. Abrams pochválil svojho kolegu (co-writer) Chrisa Terriou, ktorého nazval géniom. Avšak dokončené skriptá ešte neznamenajú výhru. Ten totižto prejde ešte kopou zmien a do júla si ho tvorcovia môžu upraviť podľa seba. Taktiež reagoval na negatívnu kritiku posledného filmu Poslední Jediovia, ktorý si však určite môže zapísať úspech. Nie síce všetkými pochopený, no určite jeden z najlepších filmov zo samotnej série. Režisér je nadšený, že práve on môže dokončiť túto novú trilógiu a podľa jeho slov to bude naozaj fascinujúce divadlo.

Čo všetko na nás čaká vo filme Star Wars 9?

Pripraviť sa môžeme na nové postavy, ktoré určite zamiešajú príbehy v celej dejovej línii. Nebudú chýbať ani nové lokácie a planéty. Pokiaľ však chceme rozoberať podrobnejšie jadro projektu, nemáme šancu. Štúdio nám zatiaľ nič neodhalilo, ale to by sa mohlo časom zmeniť. Prekvapujúci je aj návrat postavy Snokea, ktorý ešte nepovedal posledné slová. Určite sa v scenári nachádza nespočetné množstvo nových príbehov, ktoré nám nedajú dýchať.

Teraz nastal čas dlhého čakania, v ktorom začnú vznikať rozličné špekulácie. Existuje toho naozaj veľa, čo by chcel každý jeden fanúšik tejto vesmírnej ságy vedieť. Informácie sú však stále tabu a vyššie v článku si môžete pozrieť, čo všetko prezradil režisér J.J. Abrams.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár