Scenár filmu Strážcovia Galaxie 3 od Jamesa Gunna rozplakal jeho čitateľov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér James Gunn dostal od Disney padáka už skoro pred piatimi mesiacmi, no fanúšikovia stále nevedia, kto sa postará o film Strážcovia Galaxie 3. V aktuálnej situácii dokonca ani netušíme, či pokračovanie uvidíme už v roku 2020, ako bolo pôvodne plánované. Dostupné informácie hovorili, že má natáčanie započať už začiatkom roku 2019, no aktuálne tomu nič nenaznačuje.

Film už mal totižto pripravený scenár od Jamesa Gunna, no ten sa pravdepodobne ani nepoužije. Samotný herec Dave Bautista (Drax) dokonca prehlásil, že pokiaľ sa nebude pracovať s Gunnovým scenárom, tak o účasť vo filme nemá záujem. Čo teda o spomínanom scenári vieme a prečo je tak špeciálny?

James Gunn reagoval na kritiku
Zdroj: comicbook.com

Gunnov scenár Strážcov Galaxie 3

Peter Sciretta zo Slash Film tento týždeň na svojom Twitteri prehlásil, že pozná dvoch ľudí, ktorí čítali Gunnov scenár ku tretím Strážcom Galaxie. Ide o dvoch rozdielnych ľudí, pričom oboch tento scenár rozplakal. Sciretta však neprezradil nič viac, dokonca ani mená týchto dvoch šťastlivcov.

Potvrdil však, že sa „James a Sean nepočítajú„. Týmto narážal na režiséra a jeho brata Seana, ktorý v sérii hrá postavu Kraglina. Sciretta taktiež odpovedal ďalšiemu fanúšikovi, ktorý dúfa v to, že sa použije Gunnov scenár. Odpovedal jednoducho, „Ja tiež“. Sean Gunn v septembri odhalil, že Disney a Marvel tento scenár plánujú použiť, no odvtedy sa zmenilo už veľa vecí.

guardians of the galaxy vol 2 trailer
Zdroj: collider.com

Neskôr v októbri sme sa dozvedeli ďalšiu nepeknú správu – že produkcia tretích Strážcov Galaxie nezapočne až do roku 2021. Pokiaľ by teda naozaj chceli použiť Gunnov scenár, prečo by Marvel čakal až dva roky? Tak dlho predsa hľadanie nového režiséra netrvá… Tieto novinky sa teda počúvajú naozaj ťažko, keďže už mňa samého rozplakal film Strážcovia Galaxie 2. Myslíte, že by nám pokračovanie ešte viac zahralo na city?

Aký máte názor na túto situáciu? Dúfate, že sa Gunnov scenár použije?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -