Bude to jazda plná emócií. Netflix vydal prvý trailer na dokument SCHUMACHER o legende Formuly 1

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Prvý trailer na dokument SCHUMACHER

Dnes ubehlo presne 30 rokov od debutu Michaela Schumachera vo Formule 1. V zeleno-modrom monoposte Jordan 191 nastúpil na Veľkej cene Belgicka 1991. Na jubilejné tridsiate výročie vydal Netflix oficiálny trailer na dokument SCHUMACHER. Bude to jazda plná emócií, ktorá nám poskytne intímny pohľad na pretekársky a životný príbeh sedemnásobného šampióna.

Uvidíme jeho začiatky na motokárach v nemeckom Kerpene, až po 91 výhier a sedem titulov s tímami Benetton a Ferrari. Menej známu stránku pretekára nám v rozhovoroch ukáže jeho rodina a bývalí rivali, rovesníci alebo kolegovia. Tiež uvidíme doposiaľ nevidené archívne zábery a domáce videá. Ak si chcete o dokumente SCHUMACHER prečítať viac, klikajte na tento článok.

Vyššie si môžete pozrieť oficiálny trailer k dokumentu SCHUMACHER, ktorý bude 15. septembra dostupný na streamovacej službe Netflix.

Zdroj: formula1.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. neuvidime to podstatne = zabery z helmy ked sa posledny krat lyzoval a neuvidime co sa odvtedy doteraz dialo. Dokument ignorujem a neplanujem pozerat, kym sa tam nedorobia tieto veci.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -