KVÍZ – Ktorá postava z rozprávky SCOOB! si ty? Zisti to a vyhraj filmové ceny

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

SCOOB! kvíz o filmové ceny

Kiná sa nám postupne opäť otvárajú a spolu s nimi do kín prichádzajú staré aj nové filmy. Jedným z takýchto filmov je aj animovaná rozprávka SCOOB!, ktorá nám predviedla ďalší z príbehov obľúbeného hovoriaceho psa a jeho partie. My sme si pre vás pripravili kvíz z filmu SCOOB!, ktorý bude o to špeciálnejší, pretože za neho môžete vyhrať rôzne ceny inšpirované filmom.

Film SCOOB! je prvý animovaný celovečerný film, ktorý sa zameriava na Scoobyho a jeho partiu Záhady s.r.o., ktorá rieši záhadné prípady a chytá strašidelné monštrá. Táto snímka nám konečne ukáže začiatok priateľstva Shaggyho a Scoobyho, a taktiež založenie Záhad s.r.o., ako aj jednu z najťažších záhad, akej kedy musela táto skupinka mladých detektívov čeliť.

Scoob
Zdroj: imdb.com

Podmienky súťaže

Na tomto odkaze prebieha súťaž o ceny z filmu SCOOB!. Ak sa chcete zapojiť do súťaže, je nutné vypracovať náš filmový kvíz –  Ktorá postava z rozprávky SCOOB! si ty?, ktorý nájdete nižšie v článku. Po vypracovaní kvízu a zistení, ktorá postava z filmu by ste boli, urobíte screenshot vášho výsledku. Následne ho dáte do komentáru pod súťažný príspevok na sociálnej sieti Facebook.

Pre výhercov sú samozrejme pripravené odmeny, ktoré sú inšpirované už spomínaným filmom. Vyhrať môžete pánske tričko s motívom filmu a v hre je taktiež plyšové šteniatko Scooby-Doo. Ak ste si teda prečítali, čo máte robiť, a už sa tešíte na nového plyšáka alebo na nové tričko s filmovou tematikou, prejdite nižšie a urobte si náš filmový kvíz!

SÚŤAŽNÝ PRÍSPEVOK NÁJDETE TU

Kvíz:

Ak chcete vyhrať ceny z filmu SCOOB!, nezabudnite svoj výsledok z kvízu screenshotnuť, dať ho do komentárov a potom už len dúfať, že vy budete tí šťastlivci a vyhráte!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -