Animovaný film Scoob! vychádza digitálne. Kedy si ho budeme môcť pozrieť?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Animovaný film Scoob! vychádza digitálne

Tento ikonický nešikovný psík je detstvom mnohých z nás. Scooby-Doo sa dočkal obrovského množstva seriálových epizód, kde riešil v sprievode svojich priateľov najrôznejšie záhady, ktoré sme v minulosti tak nadšene sledovali počas skorých ranných hodín. Nový film Scoob! vychádza digitálne!

Toto je ďalší film, ktorý sa pridáva k vlne nových filmov prichádzajúcich na digitálne platformy. Režisérom rozprávky je Tony Cervone. Hlasy známych postavičiek v originálnej verzii patria hviezdam ako Zac Efron, Amanda Seyfried, Mark Wahlberg, Gina Rodriguez a ďalší. Nie len deti po celom svete sa majú určite na čo tešiť.

SCOOB!
Zdroj: people.com

Aké podrobnosti o digitálnom vydaní máme?

Animovanú rozprávku si bude možné prenajať na 48 hodín za $19.99 a kúpiť za $24.99. Warner Bros. si, žiaľ, nemohli dovoliť pustiť tento film zadarmo, keďže mal pôvodne vyjsť v sieťach kín. Na digitálnych platformách si môžeme film pozrieť už 15. mája 2020. Voľný preklad vyjadrenia novej predsedníčky Warner Bros. Anny Sarnoff znie takto:

„Napriek tomu, že sa tešíme, že môžeme naše filmy vysielať v kinách, momentálne fungujeme v neočakávaných časoch a musíme rozmýšľať kreatívne. Hľadanie novej cesty, ako sprostredkúvať naše filmy, je základ. Fanúšikovia sa tešia na film Scoob! a preto sme nadšení, že ho môžeme poskytnúť všetkým rodinám, ktoré sú spolu doma.“

Scoob! sa sústredí na dve hlavné postavy – celoživotných kamarátov Scoobyho a Shaggyho. Stretneme sa s ich spomienkami na to, kedy sa spojili so slávnym gangom Mystery Inc.. Samozrejme, dočkáme sa aj ďalších záhad, ktoré budeme spolu s nimi riešiť. Dokonca zistíme, že Scooby má vo svojom živote jedno obrovské posolstvo, ktoré nik nečakal. Viac sa dozvieme vo filme.

Tešíte sa z toho, že animovaná rozprávka Scoob! vychádza digitálne? Pozriete si túto rozprávku, keď sa k nám dostane? Tešíme sa na vaše názory v komentároch!

Zdroje: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -