Táto postava zo Spider-Mana chce svoj vlastný MCU film. O koho ide?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Herec Michael Mando, ktorý sa objavil vo filme Spider-Man: Návrat domov ako Scorpion, chce pre svoju postavu vlastný MCU film. Niečo podobné ako Venom či Morbius. Aké sú šance, že sa ho nakoniec dočkáme?

Filmové spoločnosti po úspechu Venoma zistili, že snímky so zápornými postavami majú obrovský potenciál. Nakročené k úspechu má aj ďalší projekt od Sony, ktorý bude sledovať príbeh Morbiusa. Michael Mando preto dúfa, že rolu Maca Gargana, súkromného detektíva, z ktorého sa stane Scorpion a neskôr v komiksoch dokonca Venom, stvárni vo vlastnom filme.

Na otázku, či by chcel hrať vo filme o Scorpionovi odpovedal: „Jednoznačne áno. Myslím, že by bolo fascinujúce sledovať detektíva, ktorý sa postaví na druhú stranu zákona. Z Maca Margana sa stane blázon a je tu aj ďalší príbeh, kde sa z neho stane Venom. Myslím, že je to veľmi zaujímavá a temná postava. A koniec koncov, je to policajt. Také niečo by som určite hneď pozeral.“

Michael Mando Scorpion
Zdroj: heroichollywood.com

Príbeh Scorpiona

Je tu veľká šanca, že si Mando svoju rolu zopakuje v ďalšej časti Spider-Mana s Tomom Hollandom. V Spider-Man: Návrat domov sa objavil po boku Michaela Keatona (Vulture) na trajekte, kde chceli uzavrieť ilegálny obchod. Ten im však prekazil náš pavúčí hrdina a nasledovala pamätná scéna s rozpadnutou loďou.

Mac Gargan tu utrpel zranenie na tvári a putoval do väzenia. Následne sa objavil v potitulkovej scéne opäť s Michaelom Keatonom a o našom pavúkovi nerozprával zrovna v superlatívoch. To naznačuje, že plánuje pomstu, a že jeho príbeh nie je ani zďaleka na konci.

Spider-Man Ferry
Zdroj: kryptonradio.com

Venom mal veľký úspech

Fakt, že sa z Venoma stal v roku 2018 kasový trhák, len zvyšuje šance, že v budúcnosti uvidíme ďalšie filmy s rôznymi zloduchmi. Snímka zarobila neuveriteľných 850 miliónov dolárov a pokračovanie s Tomom Hardym bolo oznámené takmer okamžite. Nanešťastie však bolo pre pár dňami odložené. Viac sa o odklade dočítate v tomto článku.

Zatiaľ je ale otázne, kedy sa Michael Mando vráti k postave Maca Gargana. Herec v súčasnosti hviezdi v Better Call Saul, ktorý je spin-off seriálom k Breaking Bad. Práve skončila jeho piata sezóna a diváci si ju nevedia vynachváliť. Posledná šiesta sezóna je naplánovaná na budúci rok s tým, že natáčanie začne niekedy na jeseň.

Chceli by ste vidieť film o Scorpionovi? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -