Scorsese útočí na Oscary s prvým trailerom na Silence!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ďalší Scorsese, ďalšia nominácia? Silence na to vyzerá!

Martin Scorsese, jeden z najlepších režisérov súčasnosti sa vracia tento rok so svojím dlho plánovaným filmom, Silence. Tento film sa snažil urobiť už od roku 1990! Prečo sa tak nestalo, na to ani sám Scorsese nevie presnú odpoveď. Zosumarizoval to ale tak, že sám nevedel nájsť odpovede na tento film a to je dôvod, prečo ho tento námet tak fascinuje. Je to vraj silný a nádherný príbeh, ktorý sa vďaka jeho kladúcim otázkam stal jeho posadnutosťou.

Film bude zasadený do 17. storočia. Bude pojednávať o dvoch portugalských mníchoch, ktorý sa dozvedia, že v Japonsku zajali ich mentora. Rozhodnú sa ho odtiaľ dostať, na tejto ceste obaja prežijú veľké zlo, ktoré ich bude nasledovať za to, že propagujú vieru. Dvoch mníchov si zahrajú Andrew Garfield a Adam Driver. Do role ich mentora bol obsadený Liam Neeson. Osobne myslím, že toto bude len ďalšia trefa od Scorseseho a že film bude mieriť na Oscary. Veď posúďte sami:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=IqrgxZLd_gE]

Oficiálny plagát na Silence
Oficiálny plagát na Silence

Bude to ďalší skvelý film od Scorseseho? Čo hovoríte na príbeh a herecké obsadenie? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -