Uvidíme film Scott Pilgrim proti celému svetu 2? Ramona Flowers odhalila vzrušujúce správy

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Scott Pilgrim proti celému svetu 2

Chystá sa film Scott Pilgrim proti celému svetu 2? Mohli by sme tvrdiť, že režisér/scenárista Edgar Wright originálnym príbehom z roku 2010 značne predbehol dobu. Založený na komiksoch Bryana Lee O’Malleyho, príbeh sa zameriava na Scotta Pilgrima (Michael Cera), amatérskeho muzikanta, ktorý sa musí postaviť v súboji proti siedmym zlým ex-priateľom jeho najnovšieho dievčaťa menom Ramona Flowers (Mary Elizabeth Winstead).

Žiaľ, aj napriek neuveriteľnému vizuálnemu štýlu, humoru a skvelým hereckým výkonom bol film finančným prepadákom. Kvôli tomu ten komentár ohľadom toho, že Wright predbehol dobu. Kritici ho hodnotili kladne a po vývoji chuti širokej verejnosti si Scott Pilgrim našiel kultovú základňu fanúšikov, ktorých dnes určite poteší nové vyjadrenie herečky.

Mary Elizabeth Winstead o pokračovaní

Herečka Mary Elizabeth Winstead, ktorá si naposledy zahrala v komiksovej novinke Birds of Prey, sa nedávno rozrozprávala so zahraničným portálom ComicBook. Dievča s nekonečne farebnými vlasmi by sa podľa všetkého mohlo vrátiť na strieborné plátna. Takto sa vyjadrila k otázke možného pokračovania:

„Viete čo, myslím si, že by to bolo úžasné. Bola by som veľmi zvedavá, čo sa s tými postavami stalo v ich 30. rokoch, narozdiel od tej klasiky z 20. rokov života. Takže by to bolo zaujímavé. Vždy sme sa o pokračovaní rozprávali, keď sme natáčali jedničku, ale vždy len v pohľade príbehu o rok do budúcnosti. Kde sú teraz? Ale myslím, že je omnoho zaujímavejšie vedieť, kde sú o 10 rokov. Šla by som do toho.“

scott pilgrim 2
Zdroj: imgur.com

Je tento projekt až tak nerealistický? Vlastne ani nie. Žijeme v ére rebootov, pokračovaní, spin-offov, prequelov atď., takže nemožno vylúčiť ani to, že nejaký príbeh ožije v akejkoľvek forme aj po vyše ako dekáde.

Navyše je tu fakt, že filmár Edgar Wright je dnes veľmi dobre známy aj pre širokú verejnosť. Od roku 2010 pracoval na MCU filme Ant-Man (kde ho nakoniec nahradil Peyton Reed), pričom jeho asi najznámejším počinom sa stal Baby Driver (2017). Finančné problémy by tak tentokrát boli naozaj nepravdepodobné – a to aj z dôvodu, že Scotta Pilgrima si za poslednú dekádu zamilovali milióny ľudí, ktorí nemali šancu pozrieť si originál v kinách.

A čo vy? Videli ste film Scott Pilgrim proti celému svetu? Bolo by podľa vás zaujímavé pozrieť si pokračovanie, ktoré by sa odohrávalo 10 rokov po pôvodnom príbehu? Vaše názory nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: movieweb.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -