Ikonický maskovaný vrah Ghostface opäť zabíja v prvom traileri k hororu Scream

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nakrúcanie piateho hororu z franšízy Vreskot bolo ukončené v júli a štúdio Paramount nás dlho naťahovalo s odhalením prvých záberov. To sa však k dnešnému dňu zmenilo, pretože film Scream konečne odhalil očakávaný oficiálny trailer, ktorý sprevádza poriadna dávka napätia a krvi.

Piate pokračovanie tejto hororovej série budú režírovať Matt Bettinelli-Olpin Tyler Gillett. Toto režisérske duo môžeš poznať najmä vďaka úspešnej hororovej komédii Nevesta na zabitie. O scenár sa postarali James Vanderbilt a Guy Busick. Na tvorbe sa bude samozrejme podieľať aj samotný tvorca série Vreskot – Kevin Williamson, ktorý bude na projekt dohliadať ako výkonný producent. Dátum vydania padol na 14. januára 2022.

Produkčná spoločnosť Radio Silence sa k filmu vyjadrila nasledovne:

„Nevieme si už ani predstaviť, že by vo filme Scream nevystupovala ikonická postava Gale Weathers. Sme neuveriteľne poctení a nadšení, že sme s herečkou Courteney Cox dostali možnosť spolupracovať. Sme jej obrovskými fanúšikmi a už sa nemôžeme dočkať, kedy s ňou začneme spolupracovať na ďalšej kapitole ságy Scream.“

Oficiálny trailer k hororu Scream:

Vo filme sa vráti aj časť pôvodného hereckého obsadenia, vrátane Neve Campbellovej a Davida Arquetteho. Chýbať nebude ani Courteney Cox ako Gale Weathers. Hlavnému antagonistovi opäť prepožičia hlas Roger L. Jackson.

Svoju úlohu si zopakuje aj herečka Marley Shelton ako policajná dôstojníčka Judy Hicks, ktorá sa snažila vypátrať krvilačného vraha v minulých filmoch. Medzi nových hercov patria Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jack Quaid, Dylan Minnette, Jasmin Savoy Brown, Sonie Ben Ammar, Mikey Madison, Mason Gooding, a Kyle Gallner.

Scream
Zdroj: impawards.com

Páčil sa ti prvý oficiálny trailer k hororu Scream od filmového štúdia Paramount? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -