Perfektné hodnotenia a desiatky miliónov hráčov. Herný megahit si teraz môžete zahrať zadarmo

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Do obľúbenej služby pribudli nové známe hry

Do online služby Nvidia Geforce NOW pribudol megaúspešný pirátsky titul. Hra Sea of Thieves je jednou zo štyroch nových hier, ktoré tento týždeň pribudli do knižnice obľúbenej online služby. So svojou vysokou popularitou pritom nepochybujeme o tom, že bude jedným z novodobých najväčších ťahačov.

Dobrodružnú hru vytvorili spoločnosti Rare a Xbox Game Studios. Sea of Thieves sa odohráva v otvorenom svete, kde hráči môžu preskúmať rozsiahle moria, zapojiť sa do lodných bitiek, loviť poklady a púšťať sa do vzrušujúcich úloh.

Z titulu sa stal jeden z najväčších úspechov hernej divízie Microsoftu. Podľa oficiálnych čísel do apríla 2024 si Sea of Thieves zahralo už vyše 40 miliónov hráčov napriek všetkými platformami. Obľuba titulu neupadá ani napriek jeho veku – prvé vydanie totiž bolo už na jar 2018, teda vyše 6 rokov dozadu. Dôvodom je aj neustále vylepšovanie a aktualizovanie hry.

Stále je aktuálna

Prostredie Sea of Thieves sa neustále mení, pretože rôzne ročné obdobia prinášajú do hry nové prvky a ponúkajú bohaté odmeny pre starých aj nových pirátov. Navštívte neprebádané ostrovy pri hľadaní pokladov, ponorte sa hlboko do príbehovo zameraných Tall Tales, zúčastnite sa na udalostiach a razte si cestu k tomu, aby ste sa stali skutočnou pirátskou legendou. Najnovšia sezóna obsahuje tajomné Potopené mesto, kostrové lode Cursed Sloop a čerstvé kozmetické doplnky.

Sea of Thieves
Zdroj: Nvidia

Hru môžete hrať aj sami, no bezpochyby väčšia sranda je to spolu s kamarátmi. Každý pirát totiž potrebuje svoju schopnú (alebo neschopnú) posádku.

Sea of Thieves si môžete zahrať už aj prostredníctvom Nvidia Geforce NOW, cloud gamingovej služby, ktorá je dostupná v troch úrovniach:

  • Free – 0 eur, štandardný výkon, hranie 1 hodinu s reklamami
  • Priority – 10,99 eura mesačne, výkonnejšie servery, hranie 6 hodín pri 1080p a 60 FPS
  • Ultimate – 21,99 eura mesačne, najvýkonnejšie servery, hranie 8 hodín pri 4K a 240 FPS

Okrem Sea of Thieves do katalógu Geforce NOW pribudli aj tri ďalšie hry: SunnySide, Disney Speedstorm a Bodycam.

nvidia
Zdroj: Nvidia

Čím zaujme trojica ďalších nových hier?

V SunnySide nájdete harmóniu. Tento simulátor života a farmárenia vás zavedie na japonský vidiek, kde môžete prácne budovať svoju farmu a obydlie, no taktiež nadväzovať vzťahy s novými postavami. Hra pripomína Sims s dôrazom na farmárenie.

Disney Speedstorm je nová bojová pretekárska hra s postavičkami a vysokorýchlostnými okruhmi inšpirovanými obľúbenými svetmi Disney a Pixar. Pretekárov a motokáry si môže hráč prispôsobovať a počas pretekov sa ocitnete aj v známych lokalitách, vrátane tratí z filmov Piráti z Karibiku či Kniha džungle.

Bodycam je prvá ultra-realistická multiplayer strieľačka vyrobená v Unreal Engine 5. Vďaka animáciám a grafike je v istých momentoch nerozoznateľná od reality. Stiesnený interiér zasa zaručí rýchlu akciu a exteriérové mapy zasa v hráčovi prebudia schopnosti taktizovať.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -