Stane sa Marvel herec Sebastian Stan Drakulom v pripravovanom filme od Blumhouse?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Sebastian Stan ako Drakula v novom filmovom vesmíre?

Sebastian Stan ako Drakula? Vedeli by ste si to predstaviť? Stan určite áno. Poznáme ho najmä ako hviezdu Marvel filmov, v ktorých stvárnil Buckyho Barnesa/Winter Soldiera. Vyzerá to tak, že farebný superhrdinský svet plný optimizmu by rád vymenil za temnotu a chlad na zámku v Transylvánii.

Po veľkom úspechu Neviditeľného režiséra Leigha Whannella by chcelo hororové štúdio Blumhouse rozbehnúť svoj vlastný filmový vesmír plný ikonických monštier. A áno, len máloktoré filmové monštrum je tak ikonické, ako práve gróf Drakula. Postava, ktorú stvárnili už niekoľkí výborní herci, medzi ktorými je aj Bela Lugosi alebo Christopher Lee.

Samotný Sebastian Stan túto možnosť štúdiu Blumhouse navrhol po tom, ako práce na tomto projekte oficiálne začali. Je totižto oficiálne potvrdené, že Drakula bude po Neviditeľnom ďalším hororom, na ktorý sa Blumhouse zameria. Film vznikne v réžii talentovanej Karyn Kusamami.

Sebastian Stan
Zdroj: looper.com

Karyn Kusama a Sebastian Stan už raz spolupracovali

Sebastian Stan pracoval s Karyn Kusama v roku 2018, kedy stvárnil jednu z hlavných postáv v jej filme Ničiteľka. Minulý mesiac bolo oznámené, že Kusama bude režírovať novú verziu Drakulu pre štúdio Blumhouse. Stan sa chytil príležitosti a režisérku v súvislosti s filmom oslovil. V nedávnom rozhovore pre The Hollywood Reporter sa Stan vyjadril takto:

„Už som ju o tom informoval. Napísal som jej: „Vieš, že pochádzam z Rumunska, však?“ A ona na to: „Áno, áno, ale je na to ešte priskoro, navyše je zastavená produkcia všetkých filmových projektov. Dúfam, že sa uvidíme tak o štyri roky.“

Sebastian Stan má slušnú kariéru, ktorej vrcholom je zatiaľ rola Buckyho Barnesa. Aj napriek tomu, že hral vo veľa filmoch a seriáloch, ho fanúšikovia stále poznajú len ako Zimného vojaka s oceľovou rukou. Najbližšie ho čaká seriál The Falcon and the Winter Soldier, ktorý odvysiela stanica Disney+.

Čo majú tieto projekty spoločné? Aj napriek ich veľkej úspešnosti v nich Stan nie je stredobodom pozornosti. Práve film ako Drakula by to mohol zmeniť. Film, ktorý by bol celý postavený na jeho hereckom výkone a charizme. Nič nie je potvrdené, avšak Stan by bol zaujímavou voľbou.

Chceli by ste vidieť Sebastiana Stana ako grófa Drakulu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -