K akému filmu prirovnal Sebastian Stan blížiaci sa seriál The Falcon and the Winter Soldier?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Sebastian Stan hovorí o novom seriáli The Falcon and the Winter Soldier

Všetci čakáme na nejaký nový seriál, ktorý budeme môcť sledovať a využiť náš voľný čas naplno. Jedným z nich je očakávaný seriál The Falcon and The Winter Soldier. Herec Sebastian Stan sa o tomto novom seriáli vyjadril a hovorí, že atmosféra tohto seriálu je veľmi podobná filmu Kapitán Amerika: Zimný vojak.

Kapitán Amerika: Zimný vojak je film, ktorý patrí do sveta MCU a je základ pre každého fanúšika príbehov o Kapitánovi Amerikovi. Chris Evans ako Steve Rogers sa vďaka vedeniu bratov Russovcov dostal do sveta plného akcie a napätia. Bude teda seriál The Falcon and the Winter Soldier skutočne podobný tomuto filmu?

The Falcon and the Winter Soldier
Zdroj: theverge.com

Vyjadrenia Sebastiana Stana

Sebastian Stan hrá v MCU Buckyho, priateľa a miestami aj nepriateľa Kapitána Ameriku. V seriáli má hlavnú úlohu spolu s jeho partnerom, ktorého hrá Anthony Mackie. Voľný preklad Sebastiana o tomto seriáli znie takto:

„Vo veľa veciach sa natáčanie podobalo filmu. Ešte stále nie sme na konci, máme zopár veci, ktoré musíme dokončiť. Čo som na tom mal rád bolo, že je to v rovnakom svete ako Kapitán Amerika: Zimný vojak. Tento film bola jedna z najlepších skúseností, aké som kedy mal. Seriál je nabitý obrovskou akciou spolu s väčším zameraním sa na postavy. To je na tom to vzrušujúce. Ostávame vo svete filmov, ale zároveň si toho tieto postavy prejdú oveľa viac a môžeme ich skúmať do hĺbky. Môžeme ich položiť do úloh, do akých sme nikdy nemohli, pretože oproti dvom hodinám, teraz máme šesť.“

 

Sebastian nám ponúkol troška náhľadu do toho, čo môžeme od tohto seriálu očakávať. Je viac než jasné, že sa ho vďaka koronavírusu tak skoro nedočkáme, ale určite sa tešíme z každej novej informácie. Čo môže byť lepšie, ako zoznámenie sa s týmito postavami do väčšej hĺbky a kopa akcie?

Čo hovoríte na vyjadrenia Sebastiana Stana? Tešíte sa na seriál The Falcon and the Winter Soldier? Vaše reakcie nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -