FilmyNovinky

Čo majú podľa Sebastiana Stana spoločné postavy Bucky z Avengers a Jon Snow z Game of Thrones?

Herec Sebastian Stan (Bucky) svojho Winter Soldiera v nadchádzajúcich Avengers: Infinity War zrovnáva s Jonom Snowom! Nový veľkolepý počin Marvelu je pritom jedným z najočakávanejších filmov modernej doby. Spojenie filmárov Anthonyho a Joea Russovcov je očakávané z prostého dôvodu. Na striebornom plátne totiž konečne uvidíme kompletnú skupinu najsilnejších superhrdinov v boji proti Thanosovi!

Trailer na Avengers: Infinity War

Najväčší film všetkých čias; zdroj: twitter.com

Čo majú spoločné Zimný vojak a Jon Snow?

Sebastian Stan má momentálne veľa práce s predstavovaním svojho najnovšieho filmu I, Tonya. Najnovšie sa kvôli nemu objavil na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, kde sa v rozhovore dostalo aj na tému Avengers: Infinity War. Herec tam ponúkol veľmi zaujímavé prehlásenie. Svoju postavu Buckyho Barnesa aka Winter Soldier zrovnal s Jonom Snowom z úspešného seriálu Game of Thrones stanice HBO:

Stopercentne ide o finálne zavŕšenie všetkého, čo sa doteraz dialo. Jednoducho to bude väčšie a šialenejšie, ako čokoľvek predtým. Celkom dosť sa cítim ako Jon Snow v epizóde Battle of the Bastards. Konkrétne hovorím o zábere, kedy je k nám Jon otočený chrbtom a priamo voči nemu sú rozbehnuté kone – on nemôže spraviť nič iné, ako zostať stáť. Asi tak sa celkom často cítim na pľaci pri natáčaní. Sám seba sa pýtam, či prežijem to, čo sa deje predo mnou.

Podľa hercových komentárov a štipkou dedukcie môžeme usúdiť, že Bucky nebude človekom, ktorý všetkých superhrdinov spojí proti Thanosovi; tak, ako to Jon spravil v boji proti White Walkerom. Sebastian Stan však cíti, že Zimný vojak samotný bude čeliť nepriaznivým šanciam na prežitie. Práve v tomto ohľade sa dá pochopiť jeho zrovnanie týchto dvoch postáv. Keďže sa Bucky v MCU poprvýkrát stretne s nadprirodzenými silami, jeho pocit beznádeje sa dá pochopiť.

Bucky

Sebastian Stan ako Bucky Barnes (Winter Soldier); zdroj: youtube.com

Čo si myslíte o ironickom zrovnaní postáv Zimného vojaka a Jona Snowa? Na to, či herec dokázal pocity postavy Buckyho v nadchádzajúcich Avengers: Infinity War opísať dobre, si budeme musieť počkať ešte nejaký ten čas. Všetkých odpovedí sa dočkáme 25. apríla 2018.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár