Fanúšikovia sa snažia „aktivovať“ Winter Soldiera aj pri stretnutí na ulici, tvrdí Sebastian Stan

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách. Volám sa Ema a som študentkou filmu a filmovej teórie. Najradšej sa pohybujem v oblasti kinematografie, ale často ma nájdete zabíjať čas aj pri videohrách či sledovaní hokejových zápasov.

Fanúšikovia sú mnohokrát známi tým, že dokážu zájsť za hranice bežného správania. Na takéto situácie sú verejne známe osobnosti už zvyknuté, ale ich bizarné príbehy nás veľakrát prekvapia a pobavia zároveň. Jednu z takýchto historiek má aj herec Sebastian Stan, ktorý v nedávnom rozhovore porozprával, čoho sú fanúšikovia schopní.

Sebastian Stan a jeho blázniví fanúšikovia

Sebastian Stan má posledné týždne nabitý kalendár. Promuje totižto nedávno odštartovanú sériu The Falcon and The Winter Soldier. V jeho minulom rozhovore pre BBC 1 Radio prezradil poslucháčom jednu zaujímavú skúsenosť, ktorá sa spája s fanúšikmi a jeho postavou Buckyho Barnesa. Zážitok, kedy k nemu pristúpia cudzí ľudia a začnú recitovať slová, ktoré by ho mali premeniť vo Winter Soldiera, označil za „pomerne častý“.

Stáva sa to aj v kaviarni. Proste sa to stáva veľakrát. A je to vždy veľmi zábavné. Asi by som na to mal byť hrdý. Občas sa však musíte pozrieť ľuďom do tváre a povedať: ,Nie, nestane sa zo mňa Winter Soldier, keď to vyslovíte. Môžete to hovoriť a možno by ste to mali hovoriť. Možno práve toto je ten moment, ktorý je nám spoločne súdený, tu a teraz. Ale nič šialené sa nestane.‘

Sebastian Stan hovorí o novom seriáli
Zdroj: wallpapersafari.com

Cudzí jazyk nie je prekážka

Asi všetci dobre poznáme slávne slová, ktoré zmenia Buckyho v nezastaviteľného zabijaka. Prvý raz sme ich mohli počuť v úvodnej scéne filmu Captain America: Občianska vojna a neskôr ich prevzal sokovianský plukovník Zemo, ktorý využil Buckyho vo svoj prospech.

Aj samotný predstaviteľ Zema, Daniel Brühl, mal na začiatku problémy s výslovnosťou. Ich originálne znenie je totižto v ruštine. Je preto komické si predstaviť, ako sa mnohí zahraniční fanúšikovia snažia vysloviť tieto slová, pričom niekoľkokrát skomolia výslovnosť. Alebo to už vopred vzdajú a vykrikujú všetko v angličtine?

Prvé dojmy The Falcon and the Winter Soldier - úvodná epizóda
Zdroj: geekvibesnation.com

Sebastian Stan musí teda zniesť naozaj veľa, ale vždy s humorom. Aj keď sú to bláznivé nápady, fanúšikovia to zväčša myslia v dobrom a chcú sa len pobaviť. Stále však dúfame, že jeho najbližší nákup potravín prebehne bez zbytočnej interakcie s filmovými nadšencami. Veď nie len fiktívny Bucky, ale už aj Sebastian Stan musí mať z týchto slov kvalitnú traumu.

Viete sa predstaviť v podobnej situácii? Ako by ste reagovali na mieste Sebastiana Stana? Vaše postrehy a názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah