Fanúšikovia sa snažia „aktivovať“ Winter Soldiera aj pri stretnutí na ulici, tvrdí Sebastian Stan

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Fanúšikovia sú mnohokrát známi tým, že dokážu zájsť za hranice bežného správania. Na takéto situácie sú verejne známe osobnosti už zvyknuté, ale ich bizarné príbehy nás veľakrát prekvapia a pobavia zároveň. Jednu z takýchto historiek má aj herec Sebastian Stan, ktorý v nedávnom rozhovore porozprával, čoho sú fanúšikovia schopní.

Sebastian Stan a jeho blázniví fanúšikovia

Sebastian Stan má posledné týždne nabitý kalendár. Promuje totižto nedávno odštartovanú sériu The Falcon and The Winter Soldier. V jeho minulom rozhovore pre BBC 1 Radio prezradil poslucháčom jednu zaujímavú skúsenosť, ktorá sa spája s fanúšikmi a jeho postavou Buckyho Barnesa. Zážitok, kedy k nemu pristúpia cudzí ľudia a začnú recitovať slová, ktoré by ho mali premeniť vo Winter Soldiera, označil za „pomerne častý“.

Stáva sa to aj v kaviarni. Proste sa to stáva veľakrát. A je to vždy veľmi zábavné. Asi by som na to mal byť hrdý. Občas sa však musíte pozrieť ľuďom do tváre a povedať: ,Nie, nestane sa zo mňa Winter Soldier, keď to vyslovíte. Môžete to hovoriť a možno by ste to mali hovoriť. Možno práve toto je ten moment, ktorý je nám spoločne súdený, tu a teraz. Ale nič šialené sa nestane.‘

Sebastian Stan hovorí o novom seriáli
Zdroj: wallpapersafari.com

Cudzí jazyk nie je prekážka

Asi všetci dobre poznáme slávne slová, ktoré zmenia Buckyho v nezastaviteľného zabijaka. Prvý raz sme ich mohli počuť v úvodnej scéne filmu Captain America: Občianska vojna a neskôr ich prevzal sokovianský plukovník Zemo, ktorý využil Buckyho vo svoj prospech.

Aj samotný predstaviteľ Zema, Daniel Brühl, mal na začiatku problémy s výslovnosťou. Ich originálne znenie je totižto v ruštine. Je preto komické si predstaviť, ako sa mnohí zahraniční fanúšikovia snažia vysloviť tieto slová, pričom niekoľkokrát skomolia výslovnosť. Alebo to už vopred vzdajú a vykrikujú všetko v angličtine?

Prvé dojmy The Falcon and the Winter Soldier - úvodná epizóda
Zdroj: geekvibesnation.com

Sebastian Stan musí teda zniesť naozaj veľa, ale vždy s humorom. Aj keď sú to bláznivé nápady, fanúšikovia to zväčša myslia v dobrom a chcú sa len pobaviť. Stále však dúfame, že jeho najbližší nákup potravín prebehne bez zbytočnej interakcie s filmovými nadšencami. Veď nie len fiktívny Bucky, ale už aj Sebastian Stan musí mať z týchto slov kvalitnú traumu.

Viete sa predstaviť v podobnej situácii? Ako by ste reagovali na mieste Sebastiana Stana? Vaše postrehy a názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -