TOP 5 herných noviniek, ktoré si zahráme už v septembri 2020. Nechýba ani návrat legendárnej Mafie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Herný priemysel je aj v roku 2020 nabitý novinkami – september tomu nebude výnimkou – pričom nižšie nájdeš tie hry, ktoré určite stoja za povšimnutie a už čoskoro si ich budeš môcť zahrať na tvojej obľúbenej platforme.

Aké hry si pre nás pripravil september 2020?

Nový mesiac započne akčnou lahôdkou Marvel’s Avengers a vylepšenou NBA 2K21. Na svoje si prídu aj skejteri, pretože v ten istý deň zavíta na svetlo sveta aj trikmi nabitá „novinka“ Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2.

Na obzore sú taktiež dve nostalgické vydania a určite sa zhodneme, že na herný titul Mafia: Definitive Edition sa netešíme len my, ale Crysis Remastered taktiež netreba podceňovať.

Marvel’s Avengers – 4. september 2020

Síce sme sa tento rok nedočkali žiadneho filmu o našich obľúbených komiksových hrdinoch, ale to vôbec nevadí. Marvel si pre nás totižto pripravil rovno celú hru, v ktorej si môžeš okúsiť pocity byť superhrdinom na vlastnej koži.

Spojiť sa budeš môcť dokonca aj so svojimi kamarátmi a spoločne dostanete priestor zbaviť svet od nebezpečných záporných hrdinov. Na výber je celý tím Avengerov, vrátane Iron Mana, Black Widow, Hulka a veľa ďalších. Hra bude k dispozícii na platformách PS4, Xbox One, Google Stadia a PC.

NBA 2K21 – 4. september 2020

Tento rok sa vývojárska spoločnosť 2K Sports rozhodla inovovať a nadchádzajúca novinka v sebe skrýva veľa zaujímavých prvkov. Chýbať nebude nová „Pro Stick“ funkcia, vďaka ktorej sa naučíš lepšie driblovať, strieľať a robiť triky.

Vylepšení sa dočkali aj módy MyTeam a MyCareer. Hra bude vychádzať na PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia a PC. Na zoznam sa samozrejme pridajú aj konzoly novej generácie PS5 a Xbox Series X.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 – 4. september 2020

Pri tejto novinke sa jedná o dvojnásobnú dávku remasterov zo sveta skateboardingu. Nadchádzajúci herný titul v sebe skrýva prvé dve hry zo série Tony Hawk, ale tvorcovia ich tentokrát preniesli do moderného sveta.

Priprav sa na všemožné mechaniky, ktoré neboli súčasťou predošlých hier, ako napríklad vlastné parky a okoloidúci skejteri. No svoje si prídu aj fanúšikovia hudby, pretože do hry bolo pridaných 37 nových skladieb. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 vyjde na PS4, Xbox One a PC.

Crysis Remastered – 18. september 2020

Tento remaster nestarnúcej klasiky obsahuje nové 8K textúry, vylepšené osvetlenie a podporu sledovania lúčov. To znamená, že prebíjanie sa ostrovom plného nepriateľov bude oveľa lepšie a záživnejšie ako v minulosti.

Hra už pred nejakým časom vyšla na Nintendo Switch, ale po novom sa na zoznam platforiem pridajú aj PS4, Xbox One a PC.

Mafia: Definite Edition – 25. september 2020

Herná séria Mafia dodnes patrí medzi najdôležitejšie a najlepšie počiny z počiatku nového tisícročia. Prišla s originálnym príbehom, ktorý bol neodlučiteľnou súčasťou hrateľnosti, výborným hudobným podkladom a unikátnymi misiami, kde nešlo vždy iba o vystrieľanie chodiacich protivníkov.

A už čoskoro sa na rovnaký príbeh pozrieme opäť, no tentokrát si pre nás tvorcovia pripravili niekoľko vzrušujúcich prekvapení. Hru si možno zahrať aj v 4K rozlíšení a vychádzať bude na PS4, Xbox One a PC.

Čo hovoríš na hry, ktoré si pre nás pripravil september 2020? Našiel si medzi nimi svojho favorita?

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -