Oscarový Rami Malek mieri do série James Bond! Ako skoro ho v nej uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vyžehlený oblek, čierna kravata, poriadne Martini, zopár zbraní a nezameniteľný šarm. Len podľa týchto slov si každý z nás vybaví ikonického agenta 007 – Jamesa Bonda. Toho už od roku 2006 stvárňuje skvelý Daniel Craig, ktorého meno sa stalo synonymom s obľúbeným anglickým hrdinom. Očakávame však, že nadchádzajúca „bondovka“ bude jeho poslednou – čo z 25. filmu tejto legendárnej série robí ešte väčšiu udalosť. Ako teda séria James Bond postupuje a v čom sa novinka odlíši od minulých dielov?

james bond 25
Zdroj: wotzup.ng

Séria James Bond: Jubilejný 25. diel

Projekt ‚James Bond 25‘ je vo vývoji už nejaký ten čas, pričom doteraz sa stretol s viacerými problémami. Podľa pôvodných plánov sa mal už dávno nakrúcať, no neustále obmieňanie režisérov a prerábanie scenáru posúvalo jeho premiéru. Momentálne sa však zdá, že projekt postupuje podľa plánov. Réžiu prevzal Cary Fukanaga, ktorý už pracoval na fantastických seriáloch ako True Detective či Maniac. Scenár skompletizuje Scott Z. Burns. V kinách by sme si ho mali pozrieť v apríli roku 2020.

Tento dátum vydania nie je len tak náhodný. Ako sa totižto dozvedáme, ku najnovšej bondovke sa pripája aj Rami Malek, ktorý len pred pár dňami vyhral svojho prvého Oscara. Štúdio Universal preto jemne pomenilo dátumy produkcie samotného filmu Bond 25, ako aj seriálu Mr. Robot.

fakty o rami malekovi
Zdroj: tvguide.com, vox.com

Rami Malek si v nadchádzajúcom filme zahrá antagonistu. Podrobnosti ešte nie sú známe, no veríme, že herec sa pridá ku zoznamu ikonických záporákov, ktorí sa vo filmoch James Bond ukazujú. V rámci hereckého obsadenia, samozrejme, spoznáme aj vyššie spomenutého Daniela Craiga, ktorý sériu po tomto dieli dosť možno opustí. Uvidíme aj mená ako Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M) či Léa Seydoux (Madeleine Swann).

Máte od nadchádzajúcej bondovky veľké očakávania? Tešíte sa z obsadenia skvelého Ramiho Maleka do úlohy záporáka? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: comicbook.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -